Ttnet Modem Ücreti sorunu

Yer
Konya-Selçuklu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 1 yıl önce ttnet'in 75 gb adsl tarifesini satın aldım tarifede bulunan modemin ucretsiz olduğu söylendi 1 yıl sonra uydu net'in fiber internetine gectim ve ttneti kapattim 1 ay sonra ttnet bana 200 tl'lik bir fatura cikartti faturanin sebebini arastirdim modem ücreti oldugunu buldum. Ttnet ile iletişime gectim modemu getirirsen 200tl'lik faturayi odemek zorunda kalmazsın dediler interneti alırken böyle bir şey söylememişlerdi benim asıl sorum "modemi kutusu elimde yok modem tilginin bur modemi kutusuz götürsem kabül ederler mi?" bu soruyu cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bir tek TTnet değil tüm internet sağlayıcıları yapıyor, kampanyanın içine ufacık yazarak insanları aslında bir nevi kandırıyorlar ya da yeterli bilgi vermiyorlar ve yahut araştırmıyoruz bu sorunlar çıkıyor, soruna gelecek olursak büyük ihtimal kutusu ve aparatları olmadığı için kabul etmeyebilirler. Çünkü senden onu geri alıp bir başkasına kampanya cihazı olarak satacaklardır.

Bu uygulama Fiber destekleyen yerlerde oluyor. ADSL & VDSL modemlerini kampaya ile satıyor.
Bunların iadesi yok. ( Ücretsiz diye lanse ediyor taahüt alıyor. )
TTnet tılgın SüperOnline Huawei fiber modemlerini kendi erişim sistemlerine tanımlıyor aboneye kullanım süresince tahsis ediyor. Abonelik sonlanması halinde iade ediliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı