TTNET 4 Mbit hız ile 300 KB/s İndirme Sorunu

gros

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. TTNET Bu kadar mb hız gösteriyor ama indirme işleminde 300 KB falan ama fatura ödeme tarihi yaklaşırken 600-800kb olarak geliyor. İlk actıgımızda 2mb alıyordum. Tarifem yalın internet 16mbps 50gb kotalı. Tamam bilgisayarda sorun var desek ps3 aynı. Daha önce 8mbps 1mb alıyodum sürekli hic değişmiyordu neden acaba? Şimdiden teşekkürler.

adsız.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak Windows 8.1'e geç. Aynı paketi ben kullanıyorum. Öncelikle her ay başı kota yenilenir. Ve 16 MBPS'ye kadar(kadara dikkat) internet geri gelir. Ben şuana kadar ortalama 14 MBPS kullanıyorum. Bunun bir çok nedeni var. Öncelikle hattında eğer çok ek nokta varsa bu durumu değiştiriyor. Veya kullandığın modeme kadar. Eğer her şeyim düzgün diyorsan direk TTnet'i ara.

Arkadaşımda aynı sorun vardı 1 ay boyunca rezil bir şekilde gidiyordu [HASHTAG]#ttnet[/HASHTAG] defalarca aradık en son sorunu giderdiler [HASHTAG]#ttnet[/HASHTAG]'i aramanı öneririm.

Modem arayüzünde bulunan hattın bağlantı değerini paylaşırsan, hat kaynaklı sorun olasılığını kontrol edebiliriz. Kişisel tahminim bağlı olduğun port yoğun saatlerde yetersiz kalıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı