TTNET 50 Mbps HiperNet düşük internet hızı

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba son 2 gündür yaşamış olduğum sorundan bahsetmek istiyorum TTNET 50 Mbps / 8 Mbps HiperNet paketini kullanıyorum. Normal de 19 yıla yakındır TTNET müşterisiyim hiç sorun yaşamıyordum 2 gündür beni illalah ettirdiler. Modem arayüzünde ki değerlerim normal ancak internet hızım Online oyunlarda ki ping sorunu vb şeyler yaşanıyor. Windows Update yapmıyor. Kablolarda herhangi bir sorun yok. Ankastrede bir sorun yok. Sorun sizce ne olabilir? TTNET'i aradığımda sorunun olmadığı her şeyin normal olduğu söyleniyor evet modem arayüzüne bakıldığı zaman öyle ama bende ki bu sorun ne acaba? Ethernet kart driveri güncel en son 2020 sürümünü kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 97
  • resim1.png
    resim1.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 95
Değerlerde sorun yok sorun modemden kaynaklı olabilir. Sıfırlamayı deneyin ardından sorunun devam etmesi gibi bir durumda ikinci bir modemden tekrar durumu kontrol edin. Kafa karışıklığınız devam ederse teknik servis talebinde bulunun. Teknisyen arkadaşla birlikte sorunu daha kısa bir yoldan anlayabilirsiniz.

M.H. Sıkıştırmaya devam et. Arıza kaydı oluşturt. Eve gelip sorunu bulurlar.

Değerlerde sorun olmadığı için arıza kaydı oluşturmuyorlarmış.

Başka modem varsa dener misin bende Millenicom kullanıyorum 35 48 arası alıyorum.

Başka modemde de sorun yaşıyorum.

Modemi kapatıp açmayı denediniz mi?

Evet.

Hocam modeminizin modeli nedir?

TP-Link 9970 V3.

Değerlerde sorun yok sorun modemden kaynaklı olabilir. Sıfırlamayı deneyin ardından sorunun devam etmesi gibi bir durumda ikinci bir modemden tekrar durumu kontrol edin. Kafa karışıklığınız devam ederse teknik servis talebinde bulunun. Teknisyen arkadaşla birlikte sorunu daha kısa bir yoldan anlayabilirsiniz.

Hepsini gerçekleştirdim ancak sorun yok sorun saat gece 22:30'dan sonra başlıyor işin garip tarafı saat 22:29'a kadar bile sorun yok ama 22:30'da başlıyor :)

Geri
Yukarı