TTNET 50 Mbps HiperNet düşük internet hızı

Paketiniz ile alakalı olabilir mi?

Paket limitsiz her ay 1.5 terebaytin üstünde kullanım sağlıyorum son 2 gündür bir sorun var ama anlam veremedim çözümede ulaşamadım.
Hocam aynı modemde benzer bir sorun yaşadık, bizde sürekli olarak 8Mbps'nin üstüne çıkamıyordu modem, şu an serviste bakalım ne olacak.

Hepsini gerçekleştirdim ancak sorun yok sorun saat gece 22:30'dan sonra başlıyor işin garip tarafı saat 22:29'a kadar bile sorun yok ama 22:30'da başlıyor :)

Ufacık bir bilgi alışverişi için bile mi ücretli destek 😓.

Mesela şu anda test yaptığımda aldığım sonuç bu şekilde :) tekrardan sonuç değişti ^^

1602794548361.png

İşin garip tarafı vie.valve.net sunucularına bağlanırken ping sorunun olmaması ama aldığım değerler yukarıda belli :)

1602794660056.png

Merhaba son 2 gündür yaşamış olduğum sorundan bahsetmek istiyorum TTNET 50 Mbps / 8 Mbps HiperNet paketini kullanıyorum. Normal de 19 yıla yakındır TTNET müşterisiyim hiç sorun yaşamıyordum 2 gündür beni illalah ettirdiler. Modem arayüzünde ki değerlerim normal ancak internet hızım Online oyunlarda ki ping sorunu vb şeyler yaşanıyor. Windows Update yapmıyor. Kablolarda herhangi bir sorun yok. Ankastrede bir sorun yok. Sorun sizce ne olabilir? TTNET'i aradığımda sorunun olmadığı her şeyin normal olduğu söyleniyor evet modem arayüzüne bakıldığı zaman öyle ama bende ki bu sorun ne acaba? Ethernet kart driveri güncel en son 2020 sürümünü kullanıyorum.

Hocam sorunu nasıl çözdünüz? Aynı sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı