TTNET ADSL'den, Superonline Fiber'e Geçmek

Makaleler
6
Yer
Ankara
Daha fazla  
Nihayet taahhüt ücretini ödeyerek Türk Telekom ile olan sözleşmemi feshettim. Sebebi ise memnun değildim, ödediğim ücrete göre (55TL) çok ağır ve vasatın altında bir hız elde ediyordum, bu nedenle Superonline'ye geçme kararı verdim. Yalnız bulunduğum apartmanda fiber altyapısı yok, bunu nasıl halledebilirim? Aldığım duyumlar, başvuru yapmamı ve başvurudan sonra hemen gelip döşediklerini söylüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam ben de bu konuyu araştırıyorum. Superonline Fiber'e geçmek için bir yol varsa ben de geçeyim. Ay başında AKK yenilendiği halde yavaş bir internet. Modem, tesisat, splitter vs. hepsini değiştirdik sorun hala devam ediyor.

Eğer sokağınızda Superonline fiber altyapısı var ise bayiyi arayıp evinize bağlatmak istediğinizi söylerseniz gereği yapılacaktır.

Yani dönüp tekrar TTNet'e mi geçeceksin?
Bence öyle bir hata yapma.

Neden herkes TTNET'den pişman ? 12 yıllık TTNET müşterisiyim, hiç bir sorun yaşamadım hatta bugün 1 saat önce ADSL kullanıyordum VDSL2 ye geçiş yaptım 2 dakikada geçirdiler ve hat değerlerim şu şekilde, 35mbps kullanıyorum. Upload 3 mbps olacak dendi ama resimde görüldüğü üzere :)

Hızlı Resim - Adsız1

Saygılar. Bence tekrar düşünün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı