TTnet aşırı ping sorunu

ssver64

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler ben 4 yıldır ttnet 16mbit kullanıyorum yaklaşık 4 ay önce yeni taşındığım eve internetimi nakil yaptırdım. O günden beri ping sorunum var. Her hafta ttneti arıyorum değerleriniz normal bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Eski evde aynı netle 80ping alırken şimdi aynı tarifeyle aynı modemle 130 ve üstü ping süresi alıyorum oyunlarda lütfen yardım edin delirmek üzereyim. Dediğiniz herşeyi uygulamaya hazırım yeterki şu ping sorunum kalksın.

Buda speedtest sonuçları ilk defa ss alıcağım zaman 30un altına indi hayırdır inşallah.

4147088591.png

Son düzenleyen: Moderatör:
cFosSpeed İndir - Gezginler şu programı indirip kurun bi ara benimde ping sorunum vardır online oyunlarda
çok faydasını gördüm...
O programın ping için yapabilceği hiçbir şey yok. Ping gönderen kişi ile senin aranda bir sorun. Arkadaşımız interneti nakil işlemi yapmış. Yani en yakın gönderici araması başlıyor. Buda birkaç gün sürüyor.

4 ay önce taşınmış yani senin dediğin gibi olmasına imkan yok...Siz benim dediğim programı kurun ayarları yapamazsanız msj atın yardımcı olurum ping sürelerinde herhangi bir değişiklik olmazsa tekrardan kaldırırsınız.

4 ay önce taşınmış yani senin dediğin gibi olmasına imkan yok...Siz benim dediğim programı kurun ayarları yapamazsanız msj atın yardımcı olurum ping sürelerinde herhangi bir değişiklik olmazsa tekrardan kaldırırsınız.
programı kurdum ama şimdilik değişen birşey yok ayarlama ya da birşey yapmam gerekiyormu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı