TTNET Ping Sorunu

Ttnet ping sorunu

• Ttnet iyi

Oy: 0 0,0%
  • Ttnet kötü

Oy: 16 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    16

Meriç Aytaç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba , Ttnet kullanıyorum söylenene göre 16 mgbt aslında 3.5 mgbt hızında berbat bir internetim var ve aşırı derecede oyunlarda ping alıyorum CS:GO'da 1099 ping gördüm oynamak imkansıza dönüştü. Bunun bir çözümü varmı yoksa yeni pakete mi geçeyim ?

Çok düsük bir paket. CS:GO'nun Tr sunucusu olmadığından düsuk ping için en azından 25mbps bir paket tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping diyorsunuz, paket hızı diyorsunuz? Orada durun işte... Burada AKK'ye takılınca gene hızı 3 olacak, ping artacak mı? Hayır, çok bir şey fark etmeyecek. TTNET'i arayın ve gecikme sorunu yaşadığınızı belirtin. İnterneti tek kullanan kişi siz misiniz? Modem boşta mı?

Aradım takmadılar interneti. Bizim aşağı katta oturan çocuğa verdim ona da annesi yasaklamış. Bu ping olayını 1 aydır yaşıyorum.

Bende 16 Mbps internet kullanıyorum. En düşük 13.6 Mbps hız alıyorum. Arada kopma var sürekli ip değiştiriyor.. TTNet çektiriyor ne yazık ki.

Bide sorum olacak bana internet hızınız 16 mgbt deniyor ama hız testinde 3.5 çıkıyor. Bu olay 2 aydır böyle akk falan geçmedim.

bide evet mps kastediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı