TTNET Bağlantı Problemleri

Ruşen Akman

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bir süredir aklıma takılan bir sorun var. TTNET 8mbit sınırsız internet bağlantım var, son zamanlarda online 720p video izlerken bağlantı kopması sorunu oluşmaya başladı. 480 vb bağlantılarda veya download'da sıkıntım yok. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Tabii önce TTNET'i aradım birkaç kere ama önce hatlar yenileniyor dediler sonra da dns ayarlarını değiştirmemi söylediler. İşin tuhafı bir süre sonra geliyor net, şimdi geldimi diyorlar geldi diyorum pat gene gidiyor :)

İkinci sorum da TTNET Fiber'e otomatik geçirileniniz var mı? Ben fiber bağlantısı geldiğinde geçmek istiyorum diye başvurmuştum ama altyapı bitti biz seni geçiricez demelerine rağmen bir türlü olmadı. İki de birde arayıp hala geçmedim demek mi gerekiyor? Bu problemlerden başına gelen varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Aynı şeyi yaşayan yok herhalde :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı