TTNET çok yavaş

Altyapınız çok sıkıntılı, 17 Mbit VDSL demek 1 km uzaklık demek ki görüyorsunuz. 600metre itibaren VDSL verimsiz hale gelir.

Bu marka değil. ZYXEL, TPLINK, AIRTIES, ASUS gibi markaların modelleri vardır. Modem VDSL destekli yazmışsınız bu yazdığınız yazıda. Bu zaten belli neredeyse.
bunu düzeltmenin yolu yokmu

bunu düzeltmenin yolu yokmu
Siz şu modemin marka model bilgisini de 192.168.1.1 ekranı aracılığıyla öğrenebilirseniz çok iyi olacak.

Yol da şudur ki LinkedIn üzerinden TT firmasının önemli yetkililerinden yardım talebi ilettiğiniz zaman size özel dönüş yapılıyor. Gereği görülürse altyapı dönüşümü kararı alınıyor.

X. \ (eski Twitter) üzerinde bulunan @TTDestek kullanıcısına özel mesaj olarak adres bilginiz altyapı türünüz adres ve irtibat bilgilerinizi bu attığınız hız testini de ekleyerek iletip FTTH FİBER istiyorum şeklinde yazarsanız geri dönüş olacaktır.

Yazmanız gereken metin şu şekilde,

TT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ;

XXX ADRESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM. XXX ABONE NUMARAMDIR*, ALDIĞIM HİZMET SÜREKLİ KOPUYOR VE EĞİTİM/İŞ/OYUN FAALİYETLERİMİ SÜRDÜRDÜĞÜM İNTERNET HİZMETİNDEN YANA SIKINTI YAŞAMAKTAYIM. FTTH/EVE KADAR FİBER DÖNÜŞÜMÜNÜN ADRESİM NEZDİNDE SAĞLANMASINI ARZ EDERİM.

İRTİBAT TEL : XXXX
İRTİBAT MAIL : XXXX

* ABN NO eklemek tercihi ama eklemenizde yarar olacaktır.
XXX kısımları kendinize göre düzenleyip bu şekilde özel mesaj gönderin LinkedIn'de ve Twitter'daki desteğe.

Geri
Yukarı