TTNET çok yavaş

hurmaci89

Zeptopat
Daha fazla  
Son zamanlarda Türk Telekom'daki internetim aşırı yavaşlamaya başladı. Zaten yavaştı bir de üstüne bir daha yavaşlamaya başladı. Hiçbir oyuna giremiyorum. Ne telefondan ne de PC'den Instagram fecbook gibi platfromlara giremiyorum. Şu anda bile mobil veri ile siteye yazıyorum anlayan biri varsa yardım ederse sevinirim.

Ekran Görüntüsü (285).png

buda en son hız testi yaptıhım internet ve bütün evin interneti böyle

0.21 download 0.8 upload
Paketiniz kaç Mbit destekliyor?

Şuradan altyapı sorgusu yapıp ekran görüntüsü atma şansınız bulunuyor mudur?

Hız profiliniz aşırı düşük, bu normal değil.

Bildiğim kadarıyla bu kadar yüksek pingin altında bir bağlantı sebebi olabilir.

Modemin marka model bilgisini de alabilir miyiz? Ekran görüntüsü olarak 192.168.1.1 adresine girip modem arkasından gerekli bilgiler ile giriş yapıp xDSL istatistiklerini bizimle paylaşır mısınız?

Bu bilgiler neticesinde altyapı durumunuzu, SNR margin sinyal zayıflama değerlerini vs kontrol edebiliriz. Bunların yanı sıra CRC hata paketleri dediğimiz kayıpları da görebiliriz.

Paketiniz kaç Mbit destekliyor?

Şuradan altyapı sorgusu yapıp ekran görüntüsü atma şansınız bulunuyor mudur?

Hız profiliniz aşırı düşük, bu normal değil.

Bildiğim kadarıyla bu kadar yüksek pingin altında bir bağlantı sebebi olabilir.

Modemin marka model bilgisini de alabilir miyiz? Ekran görüntüsü olarak 192.168.1.1 adresine girip modem arkasından gerekli bilgiler ile giriş yapıp xDSL istatistiklerini bizimle paylaşır mısınız?

Bu bilgiler neticesinde altyapı durumunuzu, SNR margin sinyal zayıflama değerlerini vs kontrol edebiliriz. Bunların yanı sıra CRC hata paketleri dediğimiz kayıpları da görebiliriz.
Ekran Görüntüsü (290).png

300Mbps Wireless N Gigabit VDSL2 Modem Router modem markası

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1918122
300Mbps Wireless N Gigabit VDSL2 Modem Router modem markası
Altyapınız çok sıkıntılı, 17 Mbit VDSL demek 1 km uzaklık demek ki görüyorsunuz. 600metre itibaren VDSL verimsiz hale gelir.

Bu marka değil. ZYXEL, TPLINK, AIRTIES, ASUS gibi markaların modelleri vardır. Modem VDSL destekli yazmışsınız bu yazdığınız yazıda. Bu zaten belli neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı