TTNET İnternet çok yavaş

Arkadaşlar TTNET kullanıyorum sözleşme bittiğinde TürkNet'e geçiceğim ya şu an o kadar kötü ki internet download 0.0 MPS upload 0.01 MPS arkadaş bir siteyi açmam 2, 5 saat sürüyor sence bunun sıkıntısı nedir 8 yıllık TTNET kullancısıyım her zaman aynı sorunu yaşıyorum aradığımda saçma bahaneler buluyolar mesala koronavirüs nedeniyle internetiz yavaşlamıştır sanki koronavirüs internete giriyor hadi diyelim bu güzel bir bahane peki Wi-Fi tuvalete koyun ne demek ya arkadaş kesinlike TTNET önermiyorum bunların doğduğu tarih bile dolandırıcı bunların gelmişi geçmişi dolandırıcılk 65 mps aldım her ay 80 TL düzenli veriyorum aldığım MPS 0.50'yi geçtiğinde evde bayram var ya bune ya bir oyun indirdim 2, 5 GB bekleme süresi 3 yıl 2, 5 ay 12 hafta 1 saat ne demek ya.

TTNET'i bende kullanıyordum. Hız konusunda rezaletti resmen. 1.1 Mbps yi geçemiyordu. Türknete geçince rahatladım. Yani TTNET'den kaynaklı bir sorun olabilir.

Koronavirüs sebebiyle herkes evde olduğu için sunucularda çok yoğunluk var bir de hız testini gece yapmayı deneyin hala sıkıntınız varsa ve taahhütünüz yoksa başka firmalara geçebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı