TTNET Farklı Modem Kullanmak

Timurcan

Hectopat
Daha fazla  
Ben önceden doping internet kullanıyordum. Onlar bana bir modem yolladı.

Modem modeli: TP-Lınk TD-W8961n

Ben bu modemden memnundum fakat çeşitli sebeblerden ötürü bu internet sağlayıcısını değiştirmek zorunda kaldım. Bende Türk Telekom Evde internet hizmetine geçtim. Yeni modem vesayre, bu arada şuan kullandığım TT modem modeli: Zyxel VMG3312-B10B.

Şimdi ben bu modemden pek memnun değilim Wifi açısından çok kötü. Genel olarak internet sağlayıcısından memnun değilim. Ping sorunu olsun, internetimin 16Mbps olması lazımken en fazla 7mbps almam olsun.

Ben eski modemimi kullanmak istiyorum bana verilen bu TT verdiği modemi kullanmak istemiyorum. Kabloları felan takıyorum fakat internete bağlanmıyor. Nasıl bağlıyabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden aboneliğinize ait kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gerek. Bunu TTNet'ten öğrenebilirsiniz.

TP-Link modem kurulumu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eğer hattın Vdsl ise taktığın modeminde Vdsl destekli olması lazım. Kurulumunu yaptıktan sonra eğer bağlanmıyorsa sorun bundan kaynaklıdır. Ayrıca B10B modeminde ftp://ftp.zyxel.com.tr/ZyXEL_URUNLERI/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/100AAPP7D0.bin yazılımını burdan kontrol edip güncelle derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı