TTNet Fiberin olup olmadığını anlama

Becks

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar işin içinden çıkamadığım bir durum var sizin de yorum/görüş ve bilgilerinizi almak istiyorum.
Bulunduğum İstanbul Silivri. Silivriyi e-5 otoyolu bir bakıma ikiye bölüyor diyebiliriz. Yolun bir tarafında fiber yok diğer tarafında var. Bende yolun hemen kıyısında ve fiber olmayan kısımda oturuyorum. İnternetten hattı kontrol ettiğimde VDSL2'ye uygun görünmekte diyor. Daha sonra TTnet mh ile görüştüm aynı şeyi onlarda teyid etti ve 50 mbit olan pakete geçiş yapmak istediğimi belirttim. Bende buna istinaden modem kampanyasında faydalanmak için (elimdeki modem vdsl2 yi desteklemediğinden) Ttnet abone noktasına gittim fakat oradaki yetkili bana sadece 16 mbit adsl kullanabilirsiniz dedi.

Şimdi kim doğru söylüyor kim alan söylüyor çözemedim. Sizce hangisi doğrudur. Bu tar bir durum yaşayanlarınız varsa bilgi verebilirlerse sevinirim. Hattımın sorgusu da aşağıdaki resimde görünmektedir.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey benim başımada gelmişti. Next pandora android uydu alıcısı için müşteri hizmetleri ile görüşmüştük. MH farklı söylüyordu mağazadakiler farklı söylüyordu. Bizde MH'den kayıt yaptırdık ve sorunsuz bir şekilde işlem halloldu. Sende MH'den başvruluyorsa oradan başvur veya internetten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı