TTNET Hız Sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar evimde fiber altyapısı kurulu (yeni bina) TTNET fibernet 25mbps paket kullanıyorum adil kullanım kotası dolmadı ama 4.1 mbps gibi rezil bir hız verisi aldım. Eski evimde 16mbps vardı 1080p video izlemeye hasret kaldım sorun nerede olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar evimde fiber altyapısı kurulu (yeni bina) TTNET fibernet 25mbps paket kullanıyorum adil kullanım kotası dolmadı ama 4.1 mbps gibi rezil bir hız verisi aldım. Eski evimde 16mbps vardı 1080p video izlemeye hasret kaldım sorun nerede olabilir?
Müşteri Temsilcisini arayıp konuş, bir çözüm mutlaka bulurlar.

Abi 3 senedir 16mbps kullanıyordum 15.8 hatta en az 14 görüyordum. Taşındım. Komşum superonline 100mbps kullanıyor ve 97.3mbps hız gördüm evlerinde. Ben 4mbps alıyorum 25mbps pakette sinirden ölecem .

Abi 3 senedir 16mbps kullanıyordum 15.8 hatta en az 14 görüyordum. Taşındım. Komşum superonline 100mbps kullanıyor ve 97.3mbps hız gördüm evlerinde. Ben 4mbps alıyorum 25mbps pakette sinirden ölecem .
Müşteri hizmetleri anlamıyorlarsa sen gidip Türk Telekom şikayet edeceksin. Bu günlerde herkesin netin hızını düşürüyorlar. Şikayet etmediğin sürece eski hızına yükseltme yapmazlar.. Bende 16 Mbps kullanıyorum hızımı 12 Mbps sonra da 5 Mbps düşürdüler. Yarın bende çıkacağım Türk Telekom'a.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı