TTNET Hız Sorunu

Ustrel

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Merhabalar, dün TTNET abonesi oldum ve kurulum yapıldı, kurulumu yapan arkadaş hız testi yaptı ve 100 Mbps hız alıyordum, daha sonra bu arkadaş gitti yarım saat geçmeden ben kendim hız testi yaptım ve sonuç 27 Mbps. Firmayı 10 kez aradım en az daha ilk abone olduğum günde böyle bir sorun nedir diye, bana bilgisayarcı çağırıp baktırın dediler, Modem arayüzünde Maks. Downstream 100.000 olarak görünüyor ve Mevcut Downstream ise 28.000. Gün içersinde gidip yeni bir VDSL modem aldım artık modemde sorun aramaya başladığım için fakat aynı sorun bunda da var yani kesinlikle firma ile ilgili bir problem var, ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam paketiniz için 100 mbps mi satın aldınız? Size verdikleri hız 28 mbps, eğer 100 mbps paket satın aldıysanız sorun firma kaynaklı.

Hocam paketiniz için 100 mbps mi satın aldınız? Size verdikleri hız 28 mbps, eğer 100 mbps paket satın aldıysanız sorun firma kaynaklı.

Evet 100Mbps fiber paket, firma bizden 100Mbps çıkış alıyorsunuz bilgisayarcı çağırın antivirüs'ü kapatın falan gibi saçma şeyler söylüyor.

Hocam tekrar tekrar arayın bana kalırsa, verdikleri hız 28 mbps çünki. Eğer bizden çıkan 100 mbps derse durumu anlatın sizin bana verdiğiniz hız 28 mbps altyapı 100 destekliyor diye PC de virüs falan var derse bağırmaya başlayın. Arıza kaydı oluşturmaya bakın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı