TTNET Hız Sorunu

b2rkant

Hectopat
Daha fazla  
Millet Osmaniye'de oturuyorum ve hiç iyi bir şehir değil. Ttnet kullanabiliyorum sadece. Hatta oturduğum yer işlek bir yeri olmasına rağmen alt yapısı nedeniyle 3 mbps gibi bir indirme hızı alıyorum ama 16mbps olmasi lazim çok paket degistik falan olmadi. Baska sirket bulamadim olsa da alt yapi kotu. Napmami onerirsiniz? Ttnetle konustuk... Ayriyeten turk telekomun her yere fiber projesinden bir hayir gorur muyum?

Kotayı geçtiğin için 3 Mbps'dir. Ayın 29'u. Kullandığınız paket büyük ihtimal 50 GB Akk'si olan pakettir. Her ay 50 GB internet kullandığınızda internet hızınız 3 mbps olur. 50 GB video izleme, internette gezinme ile de dolabilir. Yapmanız gereken biraz daha yüksek kotalı bir tarife seçmek ancak Ttnet'in düşük hız ve düşük Akk olan paketleri çok yüksek fiyatlardan satıldığından pahalıya patlayabilir. Oturduğun yerde Uydunet olmadığı için, yeterli kotaya sahip paket almak istiyorsan SuperOnline alman iyi olur. Ne kadar ödüyorsunuz ona göre tarife tavsiye edebilirim.
Cepten 2 GB'lı Evde İnternet Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
VDSL Kampanyası | Turkcell Superonline

50 Mbps’ye kadarLimitsiz200 GB119TL79 TL
[TBODY] [/TBODY]
35 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB95 TL69 TL
[TBODY] [/TBODY]
24 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB84 TL59 TL
[TBODY] [/TBODY]
25 Mbps Limitsiz125 GB94 TL79,90 TL + 2 GB internet
[TBODY] [/TBODY]

Düşük fiyatları ödüyorsun, yüksek olanlar normal fiyatı, düşük olanlar 24 aylık sözleşme fiyatı.

Kotayı geçtiğin için 3 Mbps'dir. Ayın 29'u. Kullandığınız paket büyük ihtimal 50 GB Akk'si olan pakettir. Her ay 50 GB internet kullandığınızda internet hızınız 3 mbps olur. 50 GB video izleme, internette gezinme ile de dolabilir. Yapmanız gereken biraz daha yüksek kotalı bir tarife seçmek ancak Ttnet'in düşük hız ve düşük Akk olan paketleri çok yüksek fiyatlardan satıldığından pahalıya patlayabilir. Oturduğun yerde Uydunet olmadığı için, yeterli kotaya sahip paket almak istiyorsan SuperOnline alman iyi olur. Ne kadar ödüyorsunuz ona göre tarife tavsiye edebilirim.
Cepten 2 GB'lı Evde İnternet Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
VDSL Kampanyası | Turkcell Superonline

50 Mbps’ye kadarLimitsiz200 GB119TL79 TL
[TBODY] [/TBODY]
35 Mbps’ye kadarLimitsiz100 GB95 TL69 TL
[TBODY] [/TBODY]
24 Mbps’ye kadarLimitsiz75 GB84 TL59 TL
[TBODY] [/TBODY]
25 Mbps Limitsiz125 GB94 TL79,90 TL + 2 GB internet
[TBODY] [/TBODY]
Düşük fiyatları ödüyorsun, yüksek olanlar normal fiyatı, düşük olanlar 24 aylık sözleşme fiyatı.

Superonline kullanamam çünkü dediğim gibi TTNET dışında şirket yok oturduğum bölgede. Neyse TTNET ''heryere fiber'' projesini burada başlatmış yakında gelir apartmana anlaşma bittikten sonra fiyata rağmen alacağım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı