TTNET indirme hızı düşüklüğü

severuss

Decapat
Daha fazla  
Anneme sizin orada fiber var diye 24Mbps net satmışlar. 24 ay taahhüt ile internetim bozulduğu için TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve şikayet kaydı oluşturdum. Ertesi gün teknik ekip gelip sizin altyapınız 12Mbps dediler bütün ayarları yapıp bakır kabloyu değiştirdik dediler. Fakat sorunum düzelmediği. Yerine daha kötüye gitti şu an 46ping 1.24 download 1.70 upload alıyorum ne yapmamı önerirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 44
Sana zamanında TTNET kullanırken yaptığım olayı anlatayım sende yap. Öncelikle arıza kaydı oluşturduktan sonra 48 saat geçmesini bekle ve müşteri temsilcisini ara. Sizinle görüşme yapacak kişi kalite standartları gereği konuşmalarımız kayıt altına alınmaktadır dedikten sonra sende hanım efendi yada bey efendi sizin de bilginiz olsun 48 saattir sorunum çözülmediği için bu konuşmayı tüketici mahkemesinde delil olarak göstermek için kayıt altına alıyorum de ve ver coşkuyu.

Son düzenleme:
Sana zamanında TTNET kullanırken yaptığım olayı anlatayım sende yap. Öncelikle arıza kaydı oluşturduktan sonra 48 saat geçmesini bekle ve müşteri temsilcisini ara. Sizinle görüşme yapacak kişi kalite standartları gereği konuşmalarımız kayıt altına alınmaktadır dedikten sonra sende hanım efendi yada bey efendi sizin de bilginiz olsun 48 saattir sorunum çözülmediği için bu konuşmayı tüketici mahkemesinde delil olarak konuşmak istiyorum de ve ver coşkuyu.
yarın deneyeceğim.

Bende de aynı sorun vardı. Ben müşteri hizmetlerini aradım. Olmadıysa da windows 10 kullanıyorsanız görev yöneticisinden en çok ağ kullanan sistem programını kapat.

Tüketici Hakem Heyetine git. Speedtest'i delil olarak göster.
De ki hızımı alamıyorum. Ücretsiz bir şekilde taahhüt bozulacaktır. TT'den de çıkarsınız.

Geri
Yukarı