TTNET internet hızı çok düştü

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar, TTNET kullanıyorum. 16 Mbps taahhütlü. Wi-Fi ile bağlanıyorum. PC'de adaptör var. Eskiden ölçtügüm de 10-12 Mbps veriyordu. Şimdi bunun yarısını bile veremiyor. Adaptör de sorun vardır diye telefondan denedim. Telefonda da aynı sonuçları verdi. 3 Mbps alıyorum şu an şaka gibi ve 200 Kbps ile oyun indiriyorum. Normalde 1.5 Mbps ile indiriyordu. Ne yapmam lazım?
IMG_20210811_144547.jpg

Bende de benzer bir durum olmuştu. İnternetim 8 Mbit. Şimdi diyeceksiniz bu hız normalde de çok düşük. Normalde 7 ve üzeri bir hız almam gerekirken 3 Mbit hızı zor alıyorum. TT müşteri hizmetlerini aradım. Adamlara bir sövmediğim kaldı. Adamla konuştuğum sırada hızım normale döndü. Telefonu kapattıktan yaklaşık 10 dk sonra hız yine 2-3 Mbit civarına düştü. Taahhütümün bitmesini dört gözle bekliyorum. Bittiğinde bir daha geçmemek üzere TT'den, bu adi oluşumdan, ayrılacağım.

Bende de benzer bir durum olmuştu. İnternetim 8 Mbit. Şimdi diyeceksiniz bu hız normalde de çok düşük. Normalde 7 ve üzeri bir hız almam gerekirken 3 Mbit hızı zor alıyorum. TT müşteri hizmetlerini aradım. Adamlara bir sövmediğim kaldı. Adamla konuştuğum sırada hızım normale döndü. Telefonu kapattıktan yaklaşık 10 dk sonra hız yine 2-3 Mbit civarına düştü. Taahhütümün bitmesini dört gözle bekliyorum. Bittiğinde bir daha geçmemek üzere TT'den ayrılacağım.
Hocam ben de arayacağım ama aşırı sinirliyim okadar para veriyoruz yaptıklarına bakın. Tamam ben 16 mbps beklemiyorum. Wi-fi ile bağlıyım ama 3 mbps ne ? 480p video donuyor. Oyun 200 kb ile iniyor.

Hocam ben de arayacağım ama aşırı sinirliyim okadar para veriyoruz yaptıklarına bakın. Tamam ben 16 mbps beklemiyorum. Wi-fi ile bağlıyım ama 3 mbps ne ? 480p video donuyor. Oyun 200 kb ile iniyor.
Bende ara sıra kesiliyor hatta. En son 8 GB'lık bir dosya indiriyordum. 8 Mbit -pardon 2 Mbit- ile bunu yapmak çok uzun sürüyor. Zaten onun verdiği bir gerginlik var. Bir de indirmenin ortasında internet kesilince indirme iptal oldu. Bu da bardağı taşıran son damla oldu.

Bende ara sıra kesiliyor hatta. En son 8 GB'lık bir dosya indiriyordum. 8 Mbit -pardon 2 Mbit- ile bunu yapmak çok uzun sürüyor. Zaten onun verdiği bir gerginlik var. Bir de indirmenin ortasında internet kesilince indirme iptal oldu. Bu da bardağı taşıran son damla oldu.
Müşteri hizmetleri ile görüştümedi. Hız testi yapıldı. Hızınızın düşük olduğu görülüyor dedi arıza kaydı bıraktı otomatik.

Geri
Yukarı