TTNET internet hızım düştü

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yaklaşık 6 yıldır TTNET abonesiyim ve 24 download, 6 upload alıyordum. Bugün test ettim 9 download 2 upload veriyor. Kiminle nereyele görüşebilirim bu durum için? Aniden böyle düşürmeleri hem sinir bozucu hem de yanlış.

test1.jpg

Düzenleme: Resetleyip test ettim, download hızı 23 ama upload hala 3. Senelerdir 6 alıyordum. Neden böyle oldu?

test2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 6 yıldır TTNET abonesiyim ve 24 download, 6 upload alıyordum. Bugün test ettim 9 download 2 upload veriyor. Kiminle nereyele görüşebilirim bu durum için? Aniden böyle düşürmeleri hem sinir bozucu hem de yanlış.

Eki Görüntüle 617680

Düzenleme: Resetleyip test ettim, download hızı 23 ama upload hala 3. senelerdir 6 alıyordum. Neden böyle oldu?

Eki Görüntüle 617694

Hocam öncelikle ıp adresiniz gözüküyor fotoğrafı IP gizleyip tekrar atın, 24Mbps paket kullanıyorum benim de upload 3, pandemi döneminde 6'ya çıkardılar şu an geri düştü, eskiden yüksek olabilir fakat şu an genel olarak 3 upload zaten.

İlk olarak bağlantıdaki yöntemleri uygulayın.
Bağlantıdaki yöntemler olmazsa, Online işlemler'e destek kaydı açın. Ya da müşteri hizmetlerini arayın.
Bu arada Speedtest masaüstü uygulaması, IP adresinizi göstermeden hız değerlerini ölçüyor.

Virüs zamanı geçici olarak Yükleme hızlarını artırmışlardı. Ondan sonra düşürmüş olabilirler.
Ayrıca bağlantıdaki konunun yorumlarında, bazı kullanıcılar yükleme hızlarını düşürmeye başladığını belirtmişler. Bu konu hakkında müşteri hizmetlerini aramanızı öneriyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı