TTNET internet kesintisi

Mustayfat

Hectopat
Yaklaşık 5 yıldır TTNET kullanmaktayım, şubatın 2 sinde taahhütümüzü yeniledik 2 yıl uzattık yani martın 14'ünde internetimiz kesildi sadece bizim değil, mahalledeki herkesin interneti kesildi aradığımda genel arıza dediler kapattım 22mart günü bidaha aradım ve 31marta kadar süreceği söylendi, normalde bugün gelecekti dün yine aradım bilgi almak için bu seferde 30mart-15nisan arası kesinti olacaktır diyorlar. Anlamadığım şey neden kandırıyorlar artık bıktım 15gündür internet yok. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cayma hakkınızı kullanın 1 aydır hizmet alamıyorsunuz, eğer kullandığınız internet TTNET fiber değilse 1 dk bile durmanız hata. Tekel haline gelmiş bir firma fahiş fiyatlar ve dandik hizmet kalitesi, devamlı kopma sorunları 6 aydır kablonet kullanıyorum gerçekten internet kalitesi ne onu gördüm.

Bugün öğlen saatlerinde apartmanın hemen altına t-23 küçük bi saha dolabı koydular.binanın karşısına ise t-7 büyük beyaz bi saha dolabı koydular sizce kaç günde internet gelir,çalışanlara sorduğumda 1 hafta içinde gelir dediler bu süre neye göre değişiyor saha dolabının içine baktığımda port gibi şeyler vardı binanın içinde ki gibi takılıydı kablolar.

Büyük ihtimalle alt yapı güçlendirme çalışması yapıyorlar, başka bir firmanın fiberi varsa binanızda geçin. Yoksa el mahkum bekleyeceksiniz, ama 1 haftada gelir.

Hep aynı mubabbet aynısını bizede dediler internet gidip geliyor dedik ev telefonunuda bozdular bi ay ne telefon vardı ne internet düzgündü. Hızım düşük düzeltin diye yazıyorum sizi bilgilendirecez diyip duruyorlar bunların hiç birşey yapacakları yok yakında kapattıracam en rahatı en azından boş yere para vermeyiz.

Aga ben ttnetten memnundum yani bana altyapımın desteklediği hızı veriyorlardı,şimdide fiber geliyor eğer fiberde istediğim hızı alamazsam geçmeyi düşüneceğim.önerin için teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı