TTNET İnternet kesintisi

Pro digi

Hectopat
Merhabalar 2018 Kasım ayında TTNET'ten 16 Mbps internet aldım. 1 hafta sonra beni aradılar altyapınız müsait isterseniz 24 Mbps internet verebilirz dediler tamam dedim onun üstünden bir iki hafta sonra yine aradılar 35 Mbps internet verelim altyapınız müsait dediler ona da tamam dedim gayette güzel kullanıyordum taki Mayıs ayına gelene kadar internetimde kesinti oluyor her hafta arayıp arıza kaydı oluşturmaktan bıktım ekip geldi bana 35 Mbps internet buraya çok hat kaldırmıyor dediler hızımı 26 Mbps çektiler düzelmedi modemin bozuk dediler TTNET'ten modem aldım kesintim geçmedi 50 lira farkla elit ekip kesin çözüm dediler onu da çağırdım modemin fazla ısınıyor dediler ben de modemin arkasına fan taktım buz gibi oldu modem fakat halen kesintim var ve eskisinden daha sık sorunum şu DSL ışığı hiç sönmüyor internet ışığı bir anda gidiyor.
Modem.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı