TTNET İnternet Kesintisi

Krino6

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık bir 7-8 senedir TTNET kullanıyorum. Şu sıralar aşırı derecede internet kesintisi yaşıyorum. Sürekli modemin interneti gidiyor. İnternetin ışığı gidiyor ve DSL ışığı yanıp sönmeye başlıyor. TTNET'i bunun için yaklaşık 10. kez falan aradım ama hala tık yok. 10.'sunda bile düzeltmişlerdi sözde. Şimdi en sonunda farklı bir şey dediler. ZTE markası modem kullanıyorum. Modem şirketini aramamı söylediler. Yine bir şey olacağını sanmıyorum. Sizce bunu nasıl düzelteceğim, yapabileceğim şeyler nelerdir? Pekte bir bilgim yok. Ne yapmalıyım sizce?

Yok hocam tamam değilmiş. Kesintinin sebebi çalışma olabilir yada ankastredeki bir sorun olabilir. TT teknik ekibi eğer işlerini düzgün yaparsa halledilir.
Ankastre nedir?
Yok hocam tamam değilmiş. Kesintinin sebebi çalışma olabilir yada ankastredeki bir sorun olabilir. TT teknik ekibi eğer işlerini düzgün yaparsa halledilir.
Son çare olarak eve ekip isteyeceğim zaten.

Binadaki içindeki kutuya ankastre denir. Yani telefon kutusu diye düşünülebilir. Bağlantınız bu tesisattan geçer.
Ama onunla ilgili olması için binadaki diğer kişilerde de sorun olması gerekmez mi?
Evine ekipte isteye bilirsin. Arıza kaydı bırakarak. Bazen belli olmaz çözülebiliyorlar öylede.
Eve ekip istemenin bir ücreti var mı? Varsa ne kadar? Bedava olacağını sanmıyorum.

Ama onunla ilgili olması için binadaki diğer kişilerde de sorun olması gerekmez mi?

Eve ekip istemenin bir ücreti var mı? Varsa ne kadar? Bedava olacağını sanmıyorum.
Yok ya. Diyorsunuz ki işte internetim kesiliyor, memnun değilim, bilgili bir ekip gönderirseniz sevinirim. Gibi nazik bir şekilde böyle derseniz gönderirler.

Ekip istemek ücretsiz. Sonuçta siz internetinizden memnun değilseniz bir de para mı ödeyeceksiniz teknik ekibe. Paşa paşa bakarlar. Siz teknik ekip isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı