TTNET internet kopması ve düşük bağlantı hızı

jagged

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi dünyanın en kötü ve en yavaş internetini kullanıyorum.Servis sağlayıcım tahmin ettiğiniz gibi TTNET. Son 5 aydır internetim sürekli kopuyor ve bağlantı hızım çok düşük. Örneğin twitchden bir yayın izlemeye kalksam 5-10 dakika high izledikten sonra internet bağlantısı bir anda kopuyor 1-2 dakika sonra tekrar geldiğinde lowda bile donarak izliyorum ve bu gün boyunca böyle devam ediyor.
Cs-Go oynuyorum pingim 3-4 round 70-80 iken birden 800 lere 1000lere çıkıyor hatta 4000 pingim olduğunu bile görmüşlüğüm var.
İşin komik olan kısmı ise 40-50 defa TTNET Müşteri Hizmetlerini aramama rağmen sayısız arıza kayıdı alınmasına rağmen sorunum hala çözülebilmiş değil. Kopma sorunu sistemimizde görünmüyor internet hızınız normal diyorlar. Modeminizden kaynaklı sorun var dediler.Gittim modemi yaptırdım yine düzelmedi yine sorun bendedir dedim gittim ASUS marka yeni modem aldım ama hala aynı.
12-13 çeşit DNS kullandım yine değişmedi. Ne yaptıysam olmadı.Komşumun internetini kullandığımda bu arada komşumun interneti Super Online hiçbir sıkıntı kopma,donma sorunu yaşamıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım TTNET'dende çıkamıyorum 1 yıl daha sözleşmemiz var.
Bu beladan nasıl kurtulmamı önerirsiniz ? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fırsatın olduğu ilk an superonlineye geç. Aynı ve belki de daha ağır şeyleri ben yaşıyordum ttnette ve risk alıp superonlineye geçtim. Tecrübelerime göre söyleyebilirim ki sırf müşteri hizmetleri için bile geçilebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı