TTNET iptal ettirme

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Arkadaşlar 10 yıldır TTNET 16 Mbps 50 GB AKK ile kullanmaktayım. Ben modemi 3 aile ile kullanıyorum ve bu modem ve internet yetersiz kalıyor. Paketimi ve modemimi değiştireceğim fakat Superonline Hatay'a internet hizmeti sunmuyormuş. Geçebileceğim farklı internet servisi var mıdır?

Arkadaşlar 10 yıldır TTNET 16 Mbps 50 GB AKK ile kullanmaktayım. Ben modemi 3 aile ile kullanıyorum ve bu modem ve internet yetersiz kalıyor. Paketimi ve modemimi değiştireceğim fakat Superonline Hatay'a internet hizmeti sunmuyormuş. Geçebileceğim farklı internet servisi var mıdır?
Bende Hatay'dayım ve merkez olan Atatürk Caddesi'nden fiber geçmiyor çok saçma.

Sakın böyle bir hata yapma! Süperonlineye geçme. Daha bugün müşteri hizmetleriyle kavga ettim. Yahu 60 Ping alıyorum nedense her 10 saniyede bir Ping 300 gibi değerlere çıkıyor ve oyun oynanmaz hala geliyor. Bunu geçtim. Hizmetleri aradığımda ise bana sürekli 2 aydır hızınızda bir sorun yok ayarlarınız güncellenmiştir sözünü söyleyip geçiştiriyorlar. Sorunun modemde olabilir diye bir bilgi aldım rica ettim değiştirir misiniz diye ki böyle bir hakkım var ama adam bana gelemeyiz ve değiştirmeyiz dedi. Yani sana demek istediğim bulaşma. Alacaksan da Uydunet al bende ona geçeceğim çok iyi diyorlar.

Sakın böyle bir hata yapma! Süperonlineye geçme. Daha bugün müşteri hizmetleriyle kavga ettim. Yahu 60 Ping alıyorum nedense her 10 saniyede bir Ping 300 gibi değerlere çıkıyor ve oyun oynanmaz hala geliyor. Bunu geçtim. Hizmetleri aradığımda ise bana sürekli 2 aydır hızınızda bir sorun yok ayarlarınız güncellenmiştir sözünü söyleyip geçiştiriyorlar. Sorunun modemde olabilir diye bir bilgi aldım rica ettim değiştirir misiniz diye ki böyle bir hakkım var ama adam bana gelemeyiz ve değiştirmeyiz dedi. Yani sana demek istediğim bulaşma. Alacaksan da Uydunet al bende ona geçeceğim çok iyi diyorlar.
Haklısın.

Uydunet'e geçebilirsin.

Aylık 50 TL civarı önerebileceğiniz var ise önerilerinizi bekliyorum. Ailecek TTNET'e küfürler yağdırıyoruz. Ayın 5'inde AKK ile 25 gün sürünüyoruz.

Merhaba. İlk başta kendimden örnek vereyim 2 yıl taahhüt ile aylık 49.90 tl ödeyerek Vodafonenet kullanıyorum internet hızımı sözleşmede 16 mpbs olarak yaptım ve kablosuz bağlantı kullanmama rağmen hızım bu.Eğer Hatay'da var ise hizmeti kesinlikle geçmeni öneriyorum.

Dosya Ekleri

• Test.PNG
    Test.PNG
    95,6 KB · Görüntüleme: 120
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı