TTNET iptal ettirme

Test.PNG

1.6Mbit Download
0Mbit Upload
Beraber gülelim gel.

@XerTech Öncelikle Arkadaş 50 tl bütçem var demiş yani 200 lira sayarsan sana AKK'siz 100mpbs internet bağlarlar 0.9 mbps herkesin evinde kullandığı ADSL bünyesinde en yüksek upload hızıdır o 1.632 olan 16 mpbs oluyor hala kafam basmadı diyorsan resimle izah edebilirim.

Dosya Ekleri

• test2.PNG
    test2.PNG
    98 KB · Görüntüleme: 79
Hatay'a olsa bile Narlıca'ya olacağını pek sanmıyorum Vodafone'nin
@XerTech Öncelikle Arkadaş 50 tl bütçem var demiş yani 200 lira sayarsan sana AKK'siz 100mpbs internet bağlarlar 0.9 mbps herkesin evinde kullandığı ADSL bünyesinde en yüksek upload hızıdır o 1.632 olan 16 mpbs oluyor hala kafam basmadı diyorsan resimle izah edebilirim.

@Handsome Reis Bilemiyorum dostum fakat biraz önce dereceli maçtan çıktım 66 ile 68 arası ping var eğer kafanda soru işareti oluyorsa düşünmeden al derim vodafonenet daha 2 sene oldu pazarı ele geçirmek için güzel şeyler yapıyor.Tek sıkıntısı yerine göre bağlatması 3 haftayı alabiliyor bunu göz önüne alarak düşün derim iyi günler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı