TTNET kaç upload veriyor?

@AreYouOkey 50 kullanıyorum ve Upload hızım 8 hocam.

Hocam öyle değil,modem yeni zaten.Başka firmalardaki gibi istediğinizi takamıyorsunuz yani.

@Hjiterisaky Hocam TT fiber altyapısını nerdeyse tüm firmalar kullanıyor şuan. TurkNet, Netspeed, Millenicom, Gıbırnet... daha benim bilmediğim bir kaç firma daha. Bunlardan birisine de geçebilirsin mecbur değilsin TT kullanmaya. Bende 200 MBPS olan paketin akıbeti belli olsun Turknet'e geçeceğim (uygun bir fiyat bekliyorum kendilerinden şuankilere nazaran). Şuan Gıbırnetteyim, 5 yıldır tahhütlü paket kullanmıyorum çok rahat sorun olursa ve ilgilenilmezse değiştirme özgürlüğün var, karar senin.

@Hjiterisaky Hocam TT fiber altyapısını nerdeyse tüm firmalar kullanıyor şuan. TurkNet, Netspeed, Millenicom, Gıbırnet... daha benim bilmediğim bir kaç firma daha. Bunlardan birisine de geçebilirsin mecbur değilsin TT kullanmaya. Bende 200 MBPS olan paketin akıbeti belli olsun Turknet'e geçeceğim (uygun bir fiyat bekliyorum kendilerinden şuankilere nazaran). Şuan Gıbırnetteyim, 5 yıldır tahhütlü paket kullanmıyorum çok rahat sorun olursa ve ilgilenilmezse değiştirme özgürlüğün var, karar senin.
Öyle yapabilirim evet,çok çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar selamlar. Kablonet kullanıcısıyım. TTNET fibere geçmeyi düşünüyorum sırf uploadım 10 olsun diye.

Fakat kendi sitelerinde upload hızı belirtilmemiş. Ayrıca Kablonet'te kesinti hiç yaşamamıştım. TTNET fiber kullananlar var mı? Çağrı merkezi çok konuya hakim değil biliyorum fakat kısa bilgiler verir misiniz? Kendilerinin paket fiyatları tuzlu çünkü.

Paketten pakete değişir. 24Mbps paketim var 5Mbps upload veriyorlar altyapı ADSL olduğu için 2.4 kullanıyorum.

Geri
Yukarı