TTNet kaynaklı kullanamadığınız İnternetin ücretini ödemeyin.

Uğur Öztürk

Kilopat
Makaleler
21
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 15 gündür internet kopma ve hız problemleriyle boğuşuyorum. TTNet müşteri hizmetleriyle arkadaş oldum resmen, oluşturmadığım arıza kaydı etmediğim tehdit kalmadı. Eğer TTNet kaynaklı bağlantı kopması yaşayıp internet'i kullanamadığınız zaman, müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturun , Örnek olarak Ekim ayında kopma sorunu yaşadığınızı ve ücretinizi ödemediğinizi belirtin, ben yaklaşık 15 gün için 25-30TL daha az ücret edeceğim bu şekilde.İnşallah yararı dokunur, sizede.

Bende adres değişikliğinden nakil talebi verdim,5 iş günü içerisinde alınır dediler orası tamam. Aynı şeyi geçen sene de yaptım, ertesi gün geldi ve internet yeni adrese gelene kadar eski adresten bağlanabiliyorduk. Şu son 4 gündür ise, hattı hem eski hattan kopardılar, hem de yeni adrese vermediler. Yaklaşık 5 gündür interneti kullanamıyorum ve hala gelmedi.. Aylık 80 tl ödüyorum..

İmkan olsa bir dakika durmam şu ttnette. Şahsi hikayem uzun, ama parayla tükürük yalatıyorlar, gerçekten.

Aynen öyle kesinlikle paran kalmasın üşenme kovala ve ödeme'de 1 kuruş bırakmam TTNet'te . Şöyle bir yöntemde var yılda 2 sefer bazı nedenlerden dolayı hattını dondurabiliyorsun, bu yolda seçilebilir ve dediğim gibi şikayet dilekçesi oluşturun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı