TTNET kopma sorunu

Yeni bir modem siparişi verdim ( Tp-Link TD-W8961N ADSL2+). ADSL hatta kalmaya devam edicem. Modem gelince sorunun çözülüp çözülmediğini buraya yazarım tekrardan.
Yeni bir modem siparişi verdim ( Tp-Link TD-W8961N ADSL2+). ADSL hatta kalmaya devam edicem. Modem gelince sorunun çözülüp çözülmediğini buraya yazarım tekrardan.
ADSL hatta kalma nedenim ise 16Mbps'nin bir üstü 24Mbps'yi çok fazla fiyata satmaları ve anlamadığımda bu. Şuan da 80 TL ödüyorum ve 24Mbps için 100 TL istiyorlar.

Neredeyse tüm VDSL modemler ADSL hatları geriye doğru desteklerken ADSL modem almak şu zamanda pek mantıklı değil kanaatindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse tüm VDSL modemler ADSL hatları geriye doğru desteklerken ADSL modem almak şu zamanda pek mantıklı değil kanaatindeyim.
Bugün bu siparişimi iptal etmiş bulunmakta olup adsl vdsl destekli bir modem sipariş ettim ( ASUS ADSL/VDSL N16 ). Kanaatimce iyi bir modem ve kullanan arkadaşımda var. Bir sıkıntı olmadığını ve çok özellikli olduğunu söyledi bana.

Belirttiğim modemi almış bulunmaktayım fakat kopmalar aza insede devam ediyor. Bugün TTNET'i aradım ve sorunun başka birşeyden olabileceğini söyleyip tekrardan hattınızda çok kopmalar olduğunu söyledi. Bunun sonucunda yeniden bir arıza kaydı oluşturdu (bu 6. arıza kaydı). Sonuç yine olumsuz olucak kesinlikle. Bu arada yeni modemden sonra SNR değerlerim 28-29 a ulaştı yani ufakta olsa bir hız yükselmesi var sanırsam ama aman aman da gerekli değilmiş modem sanıyorsam. Artık sorun tekrardan çözülmez ise 1.5 yıl daha dayanıp (taahhütüm o zaman bitiyor) ya Superonline geçiş yapıcam ya da TTNET'in fiberine geçiş yapıcam (24Mbps olan) ki şuanda 16Mbps için bile 86 TL gibi bir ödeme yapıyorum 24Mbps ye heleki şu zamlara bakınca 1.5 yıl sonra ne olur bilmem bu fiyat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı