TTNet Lol Ping Sorunu

Soner Özaşık

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet hızımı hep test ediyorum. Her seferinde aynı değerler çıkıyor. Fakat oyunda (League of Legends) belli bi süre oynadıktan sonra ping olmaya başlıyor ve gittikçe artıyor. Ttneti aradığımda bi sorun olmadığını söylediler. Modemim biraz eski, ondan olabileceğini tahmin ettim. Sizin önerileriniz varsa alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

fsd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de oluyordu geçen seneye kadar. Müşteri hizmetlerinin ilgisizliği ve bilgisizliğinden gına gelmişti artık. Modemimi falan değiştirdim yine fayda etmedi. Taahhütüm biter bitmez de bıraktım ttneti çünkü çidden çileden çıkmıştım. Şuan ara ara bölgesel sorunlar haricinde pek bir sorun yaşamıyorum lol oynarken.

Tavsiyem belki bir wtfast kullanman. Bende biraz ise yaramıştı çok fazla kullanan insan vardı. Bununla çözdüm sorunu yaklaşık 130 140 arası ping ve arada DC oluyordum bu programı kullandıktan sonra 80 ila 90 arasında almaya başladım ve saniyelik donmalar olmaya başladı. Bu saniyelik donmalar ise 10 oyunun 1 inde oluyor ve sadece 1 yada 2 kere oluyor. Haliyle öğrenci evinde yaşıyoruz. Normal karşılanıyor bu durumlar. Onun dışında modemin yerini değiştirmeni tavsiye ederim. Bunlar dışında başka çözümüm yok maalesef.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı