TTNET sahtekarlığı

yucesezar

Hectopat
Daha fazla  
TTNET firması ve onun lanet olası internetiyle ilgili yaşadığım olayı buraya yazma gereksinimi duydum. Gerçekten insanları göz göre göre dolandırmak bu kadar kolay olmamalı. İstanbul Sultangazi'de yaşıyorum. Burası cennetten bir bahçe değil, bunu biliyorum ama İstanbul'da, Avrupa yakasında ve de içinde milyonlarca insan yaşıyor, hastane bile var. Buna rağmen benim yaşadığım sokakta en fazla 7 Mbps hız alınabiliyor... Benim kullandığım tarife 16Mbps'e kadar Full Limitsiz Ultranet'ti ve ben ortalama 5.5Mbps hız alıyordum. Geçtiğimiz günlerde internette bağlantı problemi yasıyordum, çagrı merkezini aradım, görüştüğüm hanımefendi bana bu altyapıda bu tarifenin internette istikrarsızlığa dolayısıyla bağlantı problemlerine sebep olacağını, paket düşürerek 12 Mbps'lik tarifeye geçmemin yararlı olacağını söyledi ve ben de kabul ettim çünkü ne kaybedecektim ki? Sonuç olarak aynı hızı alacak, daha az ödeyecektim. Kim olsa kabul ederdi. Derken ekipler çalışmalarını yaptı ve internet arızam giderildi ancak dertlerim bitmedi... Şu an altığım hız 3.5 Mbps. Asla ama asla 0.1Mbps bile üzerine çıkmıyor. Altyapı maks. 7 Mbps, tarife maks. 12 Mbps, aldığım hız 3.5 Mbps... Çağrı merkezini aradım, telesekreter hattımda sorun olmadığını söylüyor. D:

Sanırsam ülke genelinde hızları düşürüyorlar. Benim de aylardır 12 olarak kullandığım 16'lık paketten şuan 10 alıyorum 10'u bir gıdım geçmiyor. Paket adı da sizinkiyle aynı.

Hepsi "DOLANDIRICI". 100TL paket alıyoruz. 1 PORT açamıyoruz kendimiz. "CGN HAVUZUYMUŞ... KENDİ MODEMİMİZİ KULLANAMIYORMUŞUZ.." Bu ne ya? Köle gibi ne veriliyorsa o. Ne kadar saçma. Yurt dışında insanlar eve her odaya router çekiyor biz de 1 tane var salona artık ne kadar çekiyorsa şükür dedirttiriyolar. 1 TANE PORT yav açamıyoruz. CGN'ininde statik ip'ninde PARASININDA.... Kurallarda sözleşmelerde CGN HAVUZU , STATIK IP olayı falan var mı? Yoksa gizliden coğu kisi anlamadığı için bu işleri ARKADAN ARKADAN kerizliyorlar mı bizleri?

Ben TürkNet kullanıyorum 100 download 8 upload 95 TL ödüyorum sizde geçebilirsiniz ben 6 yıl boyunca TTNET kullandım en sonunda TürkNet geçtim 2 yıldır TürkNet kullanıyorum tahattütü karşılıyorlar geçmenizi öneririm şimdiye kadar sorun yaşamadım ve müşteri hizmetleri yok yalanına inanmayın var.

Ben TürkNet kullanıyorum 100 download 8 upload 95 TL ödüyorum sizde geçebilirsiniz ben 6 yıl boyunca TTNET kullandım en sonunda TürkNet geçtim 2 yıldır TürkNet kullanıyorum tahattütü karşılıyorlar geçmenizi öneririm şimdiye kadar sorun yaşamadım ve müşteri hizmetleri yok yalanına inanmayın var.

Ah hocam! Altyapı olsa bir dakika çeker miyim bu çileyi? TürkNet aynı altyapıyı kullanıyor sitesinden sorguladım.

Geri
Yukarı