TTNET sinirsiz diye verilen pakette 20 GB upload limiti olmasi

Sadullah

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Bahçelievler
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,

Ben şu an 7 aydır TTNET müşterisiyim. Veya 10 ay hatırlamıyorum. 50 Mbit download ve 4Mbit upload paketim var. Ve bana sınırsız diye taahhüt yaptılar. Ama 20GB upload AKN'si varmış. Bende yayın yaptığım için kotayı aştığım için 2Mbit'e düştü. Aradım ve dedim ki siz bana ben bu paketi aldığım da upload konusun da böyle bir AKN olduğunu söylemediniz. Ve bana sınırsız bir paket olarak sattınız dedim. TTNET böyle bir bilgi vermiyor upload hakkında dedi. Dedim vermek zorundasınız nasıl bir dolandırıcılıktır bu? Bana cayma bededi 2200TL veriyor TTNET. 177TL ödüyorum bu rezil pakete. Şimdi size sorum şu arkadaşlar benim bu paketten cayma bedeli ödemeden çıkma hakkım var mı yok mu? Varsa müdürlüğe gidip görüşeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum cayma bedelini ödersin. Adamlar yaş tahtaya basmaz zaten sömürdükçe sömürüyorlar.

Bize de tahüütümüzü uzatmak için yeni bir paket önerdiler. Her şey aynı kalacaka eskisi gibi olacak dediler ve AKN'li paket yapmışlar. Limiti aştığımda direkt internetim kesildi ve aradığımda bana böyle bilgi verilmedi dediğim halde onaylamışsınız dediler, sınırsız pakete geçmek zorunda kaldım. Ayda 20TL fazladan geçirdiler bir de TTNET pişmanlıktır.

Sözleşmede bu ibare yoksa Tüketici hakem Heyeti'ne başvurun. TTNET haksız olabilir.

Abi uğraşması da ayrı dert. Gittim sırf yayın için Superbox aldım biri OBS biri kişisel internet için. Yazık ya yıl 2020 oldu upload 4 veriyorlar bir de 20GB AKK :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı