TTNET sözleşme iptali

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Selam, Aralık ayının 3. günü TTNET sözleşmem bitiyor. Fatura ayın 20 veya 21'inde geliyor. Yani son fatura Kasım 20-21'inde gelecek. Ben bu sözleşme bittiğinde TTNET'ten ayrılmak istiyorum. Ne zaman gidip iptal için başvurmam gerekiyor? Hangi tarihten, kaç gün önce? Ayrıca bir bedel ödemem gerekmiyor sanırım ama Playstore üzerinden aldığım oyunlar var hesapladım o zaman hepsinden kalan tutarım 71 TL oluyor, Kasım ayında gelecek olan faturada 79 TL. Durum bu, bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca Süperonline geçmeyi planlıyorum ama durum ne gösterir bilmem zamanı gelince ayrıca bir konu açıcam zaten, şimdilik tek merak ettiğim bu.

Son düzenleme:
Sözleşme bitme tarihinden erken bir tarihten bitirmek ister isen kullanmadığın ayların da parasını alıyorlar ama sözleşme bitme tarihine yakın bir tarihte sizi arayıp sözleşme yenileme için bilgi veriyorlar.

Nasıl yani hocam? Benim sözleşmem Aralık ayının 3'ün de bitecek. Kasım 20'sinde faturayı yatırcam ancak o 10 gün civarı bir süre için 1 aylık fatura daha mı vereceğim?

Olayı ben yanlış anlattım hocam eğer abonelik süresinin bitmesinden önce kapatmak istemiyorsan para ödemeyeceksin aklınızda bulunması için olayı geniş kapsamlı anlattım süre bitince kapatırsanız bir sorun olmaz.

Olayı ben yanlış anlattım hocam eğer abonelik süresinin bitmesinden önce kapatmak istemiyorsan para ödemeyeceksin aklınızda bulunması için olayı geniş kapsamlı anlattım süre bitince kapatırsanız bir sorun olmaz.

Hocam sorunun cevabını alamadım, Kasım 20'de ödediğim faturadan sonra ki Aralık 3'e kadar geçen sürenin faturasını ödeyecek miyim? Ben bu süreci ödemek istemiyorum. Bu yüzden soruyorum ki önceden gitsem Kasım'ın faturasını ödedikten sonra kapatabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı