TTNET son zamanlarda artan ping ve hız düşüşü

Jurassicberker

Hectopat
Daha fazla  
16 megabit(12 sini kullanabiliyormuşum) 100 gb limitsiz(limitsiz mi?) paket kullanıcısıyım çoğunuz gibi. Ve son iki aydır okulların başlamasına doğru başlamış olan bir problemim var. İnternet çoğu zaman gündüzleri idare ederken, 720p videoları 60fps videoları rahatça izletirken, saat akşam 7-8 gibi dibe vuruyor ve inanın bütün videolar youtube tarafından 144p ye ayarlanıyor. Ne oyun oynayabiliyorum, ne video izleyebiliyorum.

TTnet'i bu ay en az 10 kere aradım, abartıyorsam şerefsizim. En az 10 kere aradım. Ve her seferinde bilgilerinize ulaşıyorum, bilgilerinizde bir sorun görünmüyor her şey normal görünüyor diyip sorun sizdedir diyip kapatıyorlar. Ben de modemi-kabloları yeniledim lakin sorun gram değişmedi. Ne yapmalıyım? Yardım edin lütfeni para boşa gidiyor resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 megabit(12 sini kullanabiliyormuşum) 100 gb limitsiz(limitsiz mi?) paket kullanıcısıyım çoğunuz gibi. Ve son iki aydır okulların başlamasına doğru başlamış olan bir problemim var. İnternet çoğu zaman gündüzleri idare ederken, 720p videoları 60fps videoları rahatça izletirken, saat akşam 7-8 gibi dibe vuruyor ve inanın bütün videolar youtube tarafından 144p ye ayarlanıyor. Ne oyun oynayabiliyorum, ne video izleyebiliyorum.

TTnet'i bu ay en az 10 kere aradım, abartıyorsam şerefsizim. En az 10 kere aradım. Ve her seferinde bilgilerinize ulaşıyorum, bilgilerinizde bir sorun görünmüyor her şey normal görünüyor diyip sorun sizdedir diyip kapatıyorlar. Ben de modemi-kabloları yeniledim lakin sorun gram değişmedi. Ne yapmalıyım? Yardım edin lütfeni para boşa gidiyor resmen.
Taahhüdünüz varmı?

Yoksa Superonline nı denemenizi tavsiye ederim TTNET ten çok daha iyi bence.

Arkadaşın dediği gibi taahhüt durumun yoksa Superonline'a geç. Açıkcası artık TTNET'e tövbeliyim. Hem internet hızı düşük istenileni vermiyor hemde fahiş fiyatları var. Superonline'da 64 liraya 16 megabit internet alıyorum ve şu ana kadar ne kadar kotayı gigabayt gigabayt geçsem de sıfır düşüş yaşıyorum. Müşteri hizmetleride baya ilgili. TTNET yok bir daha :) asla...

Cevaplarınızı şimdi gördüm arkadaşlar üzgünüm gecikme için, artık düşünüyorum ama anlaşmam var ne yazıkki. Ama uzatmak niyetinde değilim. Vakti geldiğinde dediğinizi yapıcam. Yeni modem aldım kabloları yeniledim ve sonuçdeğişmedi. Şuan 1080p ve 60fps video izleyebiliyorum rahatça ama 3 saat önce 240p izleyemiyodum. Sürekli değişiyor hız. Altyapıdan başka bir şey gelmiyor aklıma çünkü en yoğun kullanım zamanlarında(haftasonu dahil) hız düşmesi oluyor. Resmen enayilik ediyorump ara vererek. Ama işin peşini bırakmicam. Tekrar sağolun yardımlarınız için .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı