TTNET Taahhüt Sonrası Yüksek Gelen Fatura

Memyr

Hectopat
Normalde taahhüt bu ayın 26'sında bitiyor fakat bu sabah kalkıp baktığımda 144 TL fatura geldiğini gördüm, normalde 86 TL civarında bir şey gelmesi gerekiyor. Bunu görerek paket değişikliğine gittim, paket değişikliği + 24 ay taahhüt. Paket değişikliği yaptım 1.5-2 saat önce ama hala uygulamada göremiyorum desteği aradık o da öyle bir şey göremiyor internet hızımı kontrol ettim hız artmış. Bir sonraki ay da böyle olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde taahhüt bu ayın 26'sında bitiyor fakat bu sabah kalkıp baktığımda 144 TL fatura geldiğini gördüm, normalde 86 TL civarında bir şey gelmesi gerekiyor. Bunu görerek paket değişikliğine gittim, paket değişikliği + 24 ay taahhüt. Paket değişikliği yaptım 1.5-2 saat önce ama hala uygulamada göremiyorum desteği aradık o da öyle bir şey göremiyor internet hızımı kontrol ettim hız artmış. Bir sonraki ay da böyle olur mu?

Bir sonraki ay öyle olmayabilir son 1 kez müşteriye faturayı geçirme mantığı olduğu için internet dağıtıcılarında bu durumlar herkesin başına geliyor. Sizin ilerleyen günlerde yeni gelecek tarife fiyatınızı ve paket özelliklerini kontrol etmeniz gerekiyor.

Ben de Vodafone'da hattımı 1 ay taahhüt bittiği halde kullandım. 81 yerine 90 küsür fatura geldi. Ki MH de böyle olacağını söylemişti önceden sorduğumda, 10 TL fazla gelir dedi.
Sonraki ay da kullandım, 150 küsür TL geldi.
Bu yaptıkları bana kalırsa şerefsizliktir. Türkiye'de firmaların insanları kazıklama isteğini çözemiyorum. Gerçi, başında denetleyen olmayınca normal bence.
60 TL için bir şey yapmakla uğraşmayacağım. İlk ay neden 90 sonra 150 geldi dedim, taahüt dışı kullanım olduğundan dendi.

Nasıl? MH ile mi hallettiniz? Süreci anlatır mısınız?
Ben çok uğraşmadım babam halletti anladığım kadarıyla babam bu fiyatı görünce paket değişikliğine gitmiş ve taahhütlü olduğunu sanmış 1-2 saat sonra tekrar aramış konuşmuş falan hattaki kişi de taahhütlü olmadığını ve bulunan kampanyaları paketleri vs. anlatmış babamda 16mbit download 5mbit upload'ı olan paketi almış 24 ay taahhütlü bir şekilde 1 saat sonra baktığımız da asıl olması gereken fiyatı gördük

Yeni konular

Geri
Yukarı