Ttnet Yeni Taahhüte Geçişte Yüksek Fatura Normal mi?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
16 Mpbs 100 GB AKN 73₺ taahhütüm bitti ve bugün 35 mpbs 100 GB AKN 90₺ 1 yıllık taahhütüne geçtim. Ttnet güncel faturama baktığımda bu sabah 300₺ güncel fatura gözüküyordu şuan ise 307.75₺ gözüküyor. Önümüzde ki ay çıkacak bu faturada bir anormallik yok mu? Müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüğümde bana sistem hatalı olabilir, indirimler dahil edilmemiştir o yüzden faturanın kesilmesini bekleyelum gibisinden konuştular. Halbuki faturanız 100₺ aştı diye mesajda gelmişti. Ay sonu bu fatura düzelir mi? Ne yapmalıyım?

Screenshot_2018-11-06-22-33-30-264_com.tmob.AveaOIM.png
IMG_20181106_224529.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzelir aynısı banada oldu, 2 ay öncesinde VDSL2 Geçiş yaptım ADSL den 16mbps kullanıyordum sonrasında 35mbps, ertesi gün 50mbps geçiş yaptım sistemdede aşşağı yukarı aynı fiyat gözüküyordu ancak fatura geldiğinde indirimler dahilindeki fiyat gözüktü.

Aynısı benim de başıma geldi. Böyle gözükmesinin sebebi bir aylık sınırsız akn hediye etmesi, fiyata yansıyor gibi gözüküyor ama yansımıyor. Ücretli servislerimden bak.

İyi zam yapmışlar, aynı pakete 75TL ödüyorum.
Benimki 13 ay taahhütlü normali 84₺ falan.
Aynısı benim de başıma geldi. Böyle gözükmesinin sebebi bir aylık sınırsız akn hediye etmesi, fiyata yansıyor gibi gözüküyor ama yansımıyor. Ücretli servislerimden bak.
Düşmezse diye çekiniyorum açıkçası.
Düzelir aynısı banada oldu, 2 ay öncesinde VDSL2 Geçiş yaptım ADSL den 16mbps kullanıyordum sonrasında 35mbps, ertesi gün 50mbps geçiş yaptım sistemdede aşşağı yukarı aynı fiyat gözüküyordu ancak fatura geldiğinde indirimler dahilindeki fiyat gözüktü.
İnşallah düşer.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı