TTNET Ultranet 16 Mbps vs Hipernet 24 Mbps

vahitceylan

Hectopat
Daha fazla  
Bu ay içinde sözleşmesi bitmiş olan 16mbps ultranet tarifemi tekrar yenilettim, ancak süresi bitmiş olan tarifem 75 Gb adil kullanım kotasına sahipti yenilettiğim tarifemde ise adil kullanım kotamı 50 GB'ye düşürdüler. 75 GB'lik adil kullanım için 5 TL fark istiyorlar. Aylık faturam 58,00 TL olacak, düşündüğüm tarife ise Hipernet 24 Mbps 75GB adil kota fiyatı 58,00 TL. Sizce adil kullanım kotasını mı yükseltsem, yoksa aynı adil kullanım kotasına sahip olan Hipernete mi geçsem? Bir defa seçme hakkım var, karar veremedim. Bu arada alt yapı uygun.

Yorum yapacak olan varmı acaba?

Öncelikle Merhaba TTNET Hipernet 24 Mbps 75 Gb Adil Kullanım Kotalı 63 TL lik Paketi Kullanıyordum .
Memnun Kalmadığımı Söyledim Kapattırmak İstediğimi Söyleyince http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx Beni Bu Pakete Yönlendirdiler Hem AKK Kalktı Hemde Fiyatı Düşdü Tavsiye Ederim.
Üstadım harika bir tarifeye geçiş yapmışsınız. Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm 72,00 tl cayma bedeli alınacağını söylediler ödemeye razı olup sanırım o tarifeye geçiş yapacağım öncelikle modem almam gerekiyor. Şuan VDSL modem 200 tl den başlıyor gereksiz bir sürü masraf olacak ama bakalım artık

Ultranet 16 mbps kullanıyorum 4 haftanın zaten ilk haftasında akk'yi geçtiniz diyor 3mbps'e düşürüyor, 290 kbps indirme hızı hiç iyi değil zaten tavsiye etmem.

Ben hipernet kullanıyorum pişmanım mutlu değilim, download 33.5 mb Upload 1.92 mb olarak geliyor. Kağıt üzerinde çok güzel. Online oyunlarda değişen hiç bir şey yok vdsl2 hattı üstünden adsl alıyoruz. Otobanda traktör ile gitmeye devam. Ping değerleri adsl ile aynı bir farkı yok. Pişman olmanızı istemem. Bulunduğunuz bölgede turkcell fiber yada uydunet fiber varsa onlara geçiş sağlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Ben hipernet kullanıyorum pişmanım mutlu değilim, download 33.5 mb Upload 1.92 mb olarak geliyor. Kağıt üzerinde çok güzel. Online oyunlarda değişen hiç bir şey yok vdsl2 hattı üstünden adsl alıyoruz. Otobanda traktör ile gitmeye devam. Ping değerleri adsl ile aynı bir farkı yok. Pişman olmanızı istemem. Bulunduğunuz bölgede turkcell fiber yada uydunet fiber varsa onlara geçiş sağlamanız sizin yararınıza olacaktır.
Bu söylediklerinizden sonra VDSL 2 geçmeden birkez daha düşünür oldum. Tek sıkıntım adil kullanım kotamı 50 GB ye düşürdüler 75 GB ye çıkartmak istediğimde 5 tl ücret yansıtılacak faturama aylık ödeyeceğim fatura 58,00 TL olacak, @loneycool arkadaşımızın önerdiği çiftetelli kampanyasına geçersem aylık ödeyeceğim fatura 59,00 TL olacak hem hızım artacak hemde adil kullanım kotası derdi ortadan kalkacak diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı