TTNET ULTRANET 16 Mbps nasıldır?

İnternetsizlikten ölsen dahi alma. Ttnet kullanıyorum, taahhüt bitsin de kurtulayım diye dua ediyorum aylardır.

TTNet bizzat kullandım. 3 Yıldır işkence gibi bir internet hizmeti veriyorlar. Şimdi Turkcell Superonline ADSL kullanıyorum. TTNet'in Fiber'ine resmen kafa tutacak cinsten hızı var. Bence TTNet'e hiç bulaşma.

TTnet kullanıcısıyım. 2008 den bellidir hala ttnet kullanıyorum. yılların verdiği avantajlar doğrultusunda aile bireylerim ttnetin verdiği kampanyadan çıkmak istemiyor. Parayı kazanan ben olsam kesinlikle ttnete geçmem Turkcell superonline ın çok güzel kampanyaları var onlara göz atmanı yeylerim .. Teşekkürler

TTNet bizzat kullandım. 3 Yıldır işkence gibi bir internet hizmeti veriyorlar. Şimdi Turkcell Superonline ADSL kullanıyorum. TTNet'in Fiber'ine resmen kafa tutacak cinsten hızı var. Bence TTNet'e hiç bulaşma.
Hocam süperonline'da telefonsuz internet baya pahalı galiba şu an tek kullancağım için uygun fiyata arıyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı