TTNET VDSL geçiş yaparken VDSL desteği yok diyor

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
20 gün önce ADSL'den VDSL'e geçme kararı aldım. Müşteri hizmetleri hattımın 67 Mbps hızı desteklediğini ve geçiş yapabileceğimi söyledi. Her şey bununla başladı. Devam eden 2 hafta içinde geçiş yapılmayınca (bu kısımda defalarca müşteri hizmetlerini arama, bölgesel sorun var yalanları vs.) ildeki TT İl Müdürlüğüne gittim. Ve bilin bakalım ne oldu?! Benim bulunduğum kısımda VDSL yokmuş. ADSL'e geri geçelim dedim. Bu sefer de ADSL portunda yer yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bölgesel sorun var diyorlar. Fakat binadaki diğer komşuların interneti var. Ve işin sinir eden kısmı ise müşteri hizmetleri numaramı alıp ertesi gün bilgilendirme yapacağını söylüyor, fakat arayan yok. 1 ayda ailemle 30 dakika konuşmuşsam, müşteri hizmetleri ile tam 2 saat konuşmuşum. Burası Ağrı/Merkez ve Müdürlük dahil kimse sizi dikkate almıyor. Ben bunları nereye şikayet edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı