TTNET VDSL vs Turkcell Superbox

Peki bu adsl ve vdsl farkı nedir VDSL ler daha pahalı değer mi yani? Ben superonlinedan bakmıştımda. Bu arada yarın kabloneti arayacağım.
1568330448647.png

Hocam attım zaten biraz konuyu takip edermisiniz!
Takip ediyorum sitedeki ayrıntıları görmemişim. Kullandığınız downloand upload nedir paketin yani?
Hocam attım zaten biraz konuyu takip edermisiniz!
Bu tarife galiba mevcut müşterilere yeni müşterilere değil?

Takip ediyorum sitedeki ayrıntıları görmemişim. Kullandığınız downloand upload nedir paketin yani?

Bu tarife galiba mevcut müşterilere yeni müşterilere değil?
Download: 19:00-00:00 arası 5 saat boyunca hız 25Mbps, 00:00-19:00 arası 19 saat boyunca hız 100Mbps
Upload: 24 saat 5Mbps.
Arayıp konuşup halledilebiliyor sanırım kesin olarak bilmiyorum ancak sormanızda fayda var, belki 5-10TL fazladır ancak yine de mantıklı fiyat oluyor şahsi fikrim.

Almayı düşünüyorum çok mantıklı. teşekkürler. Galiba kablonete geçeceğim oyunlarda lol csde ping sorunu oluyor mu?
Download: 19:00-00:00 arası 5 saat boyunca hız 25Mbps, 00:00-19:00 arası 19 saat boyunca hız 100Mbps
Upload: 24 saat 5Mbps.
Arayıp konuşup halledilebiliyor sanırım kesin olarak bilmiyorum ancak sormanızda fayda var, belki 5-10TL fazladır ancak yine de mantıklı fiyat oluyor şahsi fikrim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı