TTNET'e elektrik faturasını ödeteceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CyberLinq

Hectopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller!

Dün gece toplam 25 gb kadar indirme yapmak istedim. Yarın işe gideceğim, indirsin ne var ne yoksa dedim ve indirmeyi 12 gibi başlattım.
Eve geldim ki ne göreyim!897 mb boyutundaki dosya 27, 5'de kalmış!
TTNET az kaldı seni mahkemeye vereceğim :D!
İndirmesini geçtik o kadar saat açık kaldı pc. Yaktığı elektriğe yazık!
10271336_921161164583862_6263094379261042920_o.jpg

Torrent olduğu için normal bir durumdur. Suç TTNET'te değil.

Torrent olduğu için normal bir durumdur. Suç TTNET'te değil.
Hiç bir alakası yok!
Aynı wifi ile 22 saatte 48 GB indirdim! Chrome'dan indirirken de yavaş, İDM ile indirirken de yavaş.
Üstelik yabancılar seed üstüne seed yapıyorlar.

Ben korsana laf etmiyeceğimde, şu karaladıkların neyin nesi onu merak ettim. :kıkırda: Korsan oyun tamamda, bu nedir? Verin parasını öyle izleyin. :vıy:

Sizin yüklediğiniz görüntü torrent ve seeder yok. Ben o görüntüye göre yorum yaptım. Sizin hız testi yapmanız gerek.

Euro Truck'ın güncellemesi korsan değil bu 1, 2. olarak Windows 10'un teknik deneme sürümü ücretli mi?

Sizin yüklediğiniz görüntü torrent ve seeder yok. Ben o görüntüye göre yorum yaptım. Sizin hız testi yapmanız gerek.
Fark ettiyseniz indirmeler durduruldu. Technopat'a girmek için durdurdum. Hız testinde 1 mbps olarak görünüyor.

Ben korsana laf etmiyeceğimde, şu karaladıkların neyin nesi onu merak ettim. :kıkırda: Korsan oyun tamamda, bu nedir? Verin parasını öyle izleyin. :vıy:
Korsan kullanıyorum çünkü 1 hafta oynayacağım oyuna 200 TL vermek koyuyor!
Karaladım çünkü mecburdum. Ban başı görürse olay çıkar. Siz istediniz diye en baştaki 1080P olan video hakkında ipucu vereyim.
Zamunda'dan çektim, +21 :D.

1 MBps yaklaşık 100 KB/sn'ye denk gelir. Normal paketiniz 8 Mbit'in üzerinde sanırım.
Öncelikle bilgisayarı ve modemi kapatın 30 Dk dinlendirin ardından yeniden açın büyük ihtimal düzelecektir.
25 küsür GB'dan fazla indirme yaparsanız hayli ile cihazlar takılır modemlerde sık karşılaşılan bir durum bu.

Umarım ileride orjinal kullanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı