TTNET'i arayıp hız yükseltme?

Barış Y.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Geçen gün büyük bir hevesle oyun indirirken akkyi aştığım için hızım düşürüldü. TTNET'i arayıp hızımı yükseltmelerini istesem olur mu? Yükseltemeyiz derlerse aboneliğimi iptal ettiririm felan dersem sizce yükseltirler mi?

Aramanız ve yükseltin demeniz ve bence tehdit etmeniz :D ne yazık ki bir işe yaramaz. Ttnet Online ' de üyeliğiniz varsa ayda bir kez bir günlüğüne internetinizi 100Mbps yapan NİTRO tarifesi var. Onu aktif hale getirirsen 1 gün boyunca AKN devre dışı kalır ve indirme hızın 12Mb/s olur. Ancak yaparsan kablo ile kullanmanı öneririm.

Arkadaşında öyle olmuştu TTNET arayıp küfür etmiş galiba. Sonra tarife sahibini aramışlar.(Babasını) Babasıda haketmişsiniz falan demiş. Ama kesin mi bilmiyorum bende onun yalancısıyım.

Küfür felan etmem zaten.:D İnternetim hipernet sınırsız 24 mbps 35 GB AKK. Peki akkyi artırmak için ne kadar ücret ödeniyor?

Küfür felan etmem zaten.:D İnternetim hipernet sınırsız 24 mbps 35 GB AKK. Peki akkyi artırmak için ne kadar ücret ödeniyor?
75 GB yaparsan AKK yi fiyat 44 Tl oluyor. Şu an ben de onu kullanıyorum.

Bende hipernet kullanıyorum.
İkna tarifeleri diye geçen sitelerinde gözükmeyen Türk Telekoma gittiğinizde size uygulayabildikleri bazı tarifeler var. (Taahüt olmaması gerekli)

Örneğin ben ikna tarifesi dahilinde
24Mbps Limitsiz, 75GB AKK, Wi-Fi 600 dk paketi kullanıyorum.

Telefon olarak da konuşma hakkım yok ancak aylık 5TL veriyorum. Böyle daha ucuza gelmiş oluyor yalın paket almaktan.

Fiyat: 65TL aslında 60TL ancak modem için +5TL veriyorum. (Telefon dahil değil, telefon ile birlikte 70 oluyor.)

AKK'yi artırmak için bir miktar para ödüyoruz değil mi? Bir de ROKET hizmetinden yararlanmak için fibernet olması şart mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı