TTNET'ten Türknet'e Geçilir Mi?

mak42001

Hectopat
2 seneden sonra bugün TTNET'ten kurtuluyorum, -alırım bir hayırlı olsun- Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnun musunuz acaba Türknet'ten?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi altyapısı yoksa TTNET altyapısı kullanacak zaten. En azından taahhüt yok, AKK yok.. SuperOnline bana 800 TL taahhüt çıkarmamış olsa ben geçecektim. Bence denemelisin.

Kendi alt yapısı dediğiniz şeyde zaten Türk Telekom alt yapısı. Sadece santrale kendi cihazını takarak sizin kabloyu ona bağlıyor. 5. Ay olacak 35 Mbps kullanıyorum şimdiye kadar büyük bir sorun yaşamadım.

15 aydır 50 mbps paketini kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım. Ping değerleri oldukça güzel, sakin bir bölgedeyim, akşam ping yükselmesi gibi durumlar yok.

Altyapınız sağlamsa problem yaşama olasılığınız oldukça düşük, altyapıya bağlı.

Ayrıca 1 ay ücretsiz kampanyasından faydalanmayı unutmayın. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
(Telefondan başvuracaksınız kod: OEM60UJ79RMX)

Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Türknet kullanmak mayın tarlası oynamak gibi biraz :D. Şansına çok iyi ve sorunsuz bir abonelik te olabilir, benim gibi problemli de. Vaadedilenler yerine getirildiği zaman Türkiye'deki en iyi teklife sahip bence ama müşteri hizmetleri yok maalesef, self servis mantığı biraz. Mesajlar ve destek kayıtları aracılığı ile problemlerini paylaşıyorsun. Taahhüt olmaması iyi bir şey, beğenmezseniz iptal ettirebilirsiniz.

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Bu linkten abone olursan ikimiz de arkadaşını getir kampayasından dolayı bir ay ücretsiz kullanım kazanırız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı