Diğer TÜBİTAK bilim dergileri yıllık abonelik fırsatları

Yanlış mı anladım yoksa kitaplar dinci diye toplatıldı mı diyorsun?
İkisi de olabilir içeriğini bilemiyorum. Bunu söyledikten sonra abone olduğum için dijital olarak dergiler açılıyor. Şöyle bir göz gezdirdim ama söylediğin gibi bir şey hissetmedim. Yazarlarda o tarz insanlar değil gibi.

Meraklı minik ve bilim çocuk dergilerinin içeriğini bilen var mı? Eğer kaliteliyse ve dini konular içermiyorsa yeğenime almayı düşünüyorum.
O tür içerik olduğunu düşünmüyorum. Bu tür içeriklere yönelen anne babalar bilinçli insanlar zaten. Böyle bir durum olsa hala abone olmaya devam etmezlerdi.

Ben de uygun diye 4-5 ay önce üye olmuştum. Yıllar önce çok sevdiğim, sürekli aldığım bir dergiydi bilim ve teknik. Ortaokulda sürekli almaya çalışırdım. Eski tadı yok bence. Kalitesi de yok gibi. Ucuz diye çok meraklısı değilseniz almayın bence.

Ben de uygun diye 4-5 ay önce üye olmuştum. Yıllar önce çok sevdiğim, sürekli aldığım bir dergiydi bilim ve teknik. Ortaokulda sürekli almaya çalışırdım. Eski tadı yok bence. Kalitesi de yok gibi. Ucuz diye çok meraklısı değilseniz almayın bence.
Hocam 24 dergiye 180 tl vermek çok ucuz biraz bilgi öğrenebilelim yeter bence.

Geri
Yukarı