TÜBİTAK için fikir önerisi

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
Konu fark etmez, TÜBİTAK için fikir arıyorum. Düşündüklerim sürekli bir yerden çıkıyor, farklı fikrini belirten olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tübitak fikirden çok sizin projeyi yapım ve geliştirme aşamasında kullandığınız yöntemlere bakıyor diye biliyorum. Tabii bu demek değildir ki basit bir şeyi çok zor bir şekilde yapmanız gerek

Konu fark etmez, TÜBİTAK için fikir arıyorum. Düşündüklerim sürekli bir yerden çıkıyor, farklı fikrini belirten olursa sevinirim.

Gündemdeki şeyleri konu almanız mantıklı olabilir mesela. Ben arkadaşlarımla lisedeyken mini jammer (sinyal kesici) bir elektronik devre yapmaya çalışmıştık fakat bizi anlamadığımız şekilde reddetmişlerdi ve kazanan da pet şişeyle ilgili bir şey yapan gruptu.

Bizim fikrimizle girmenizin ne manası var anlamadım.

Hocam direk siniz söylediğinizi yapmayacağım mesela çöplerin toplanması ile alakalı bir şey gibi.

Gündemdeki şeyleri konu almanız mantıklı olabilir mesela. Ben arkadaşlarımla lisedeyken mini jammer (sinyal kesici) bir elektronik devre yapmaya çalışmıştık fakat bizi anlamadığımız şekilde reddetmişlerdi ve kazanan da pet şişeyle ilgili bir şey yapan gruptu.
hocam evdeki perdeleri zamana göre açıp kapatan bir sistem yapmak istiyoruz mesela sabah 7 de açıp akşam 6 da kapatan

Adamlar Okey masası vesaire yapıp girmişlerdi. Doğaçlama takılın. Mesela sizde otomatik zar atıcı tarzında bir şey yapabilirsiniz. Niye zar tutuyorsun diye ağlayan kitlenin önüne geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı