TÜİK tarafından yapılan açıklamaya göre Türkiye yılın ikinci çeyreğinde yüzde 21.7 büyüme yaşadı

Ortalama 1-2 yılda düzgün ekonomik politikalar ve huzur ile halledilir merak etmeyin gençler. Önce bu mafyatik güruhu sepetlememiz lazım. Hayatları çökme üzerine kurulmuş bu ahlak yoksunlarının düzenini bozmamız boynumuzun borcu olsun.
Kolu kopmuş birine boş ver, yenisi çıkar demekle aynı bu teselli. Alım gücü gitti bir kere. Hiçbir zaman düzelmeyecek şu saçma kararların yarattığı fırtınanın zararları.

Oy çalınması, sahte oy gibi şeylerden şüpheleniyorum. İnşallah düşündüğüm gibi olmaz.

Yaptığı çalışmalardan görebilirsiniz, seçimi alacaklarından kendileri de emin değil.

Galiba kaybedecekler seçimi. Hazırlığa giriştiler.

Galiba kaybedecekler seçimi. Hazırlığa giriştiler.
CHP 2018'de ki gibi yaparsa rahat kazanırlar. Sandığa gözlemci koymamak nedir ya?

O konuda yalan yok, Muharrem İnce'yi suçluyordum biraz da sonradan adamın haklı olduğunu öğrendim. Yıllar sonra Erdoğan'a karşı adamakıllı bir rakip çıktı ve yanlış hatırlamıyorsam da o seçimde oy oranı %26 falandı. CHP sandığa ve adayına sahip çıksaydı İnce alırdı seçimi.

%30 aldı. Muharrem ince de diyor ki, "ben elimde veri olmadan şunları deseydim, "CHP'nin sistemi çöktü, 2. tura kaldım mı kalmadım mı bilmiyorum" CHP'yi yıkarlardı. İç savaş çıkardı ülkede"

Keşke de öyle yapsaydı. CHP 2018'de bunu hak etti çünkü. Bilmem kaç bin sandıktan veri alamıyor, kaç bin sandıkta denetimci yok. Buna rağmen %30 alıp Erdoğan'ı yıllar sonra birisi sallamış oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı