Tükeniyorum

Ben de senin gibiyim. 2. dönem sınavlarım daha açıklanmadı ama 1. dönem ortalamam 86,35. Gene iyi geldi. Keşke bundan bir düşük bir okul vardı ona gitseydim diyorum. Çok iyi bir anadolu lisesine gidiyorum ve cidden çok zor. Sınav şeysi olarak 1 gün önceden çalışman düşük notların bir kısmını açıklar. Bunu sen de kabul ediyorsundur umarım. Hocaların hepsi öyle. Hele bizde 80 yaşında mı ne bi hoca var. Böyle bir eğitim sisteminde çok normal. Malum, ülke şartları da ortada. Yapabileceğimiz maksimum şey, ders çalışıp 12. sınıf sonrasında düzgün bir kağıt parçası almak. O kağıt parçası kalan hayatımızı belirliyor maalesef. Sonrasında üniversite. Orada biraz normaldir muhtemelen hayat. Özetlersem, ders çalışmak zorundayız. Yapamıyorum demişsin. Kopya çekebilirsin. Hani "Kopya iyi bir şer mutlaka çek" demiyorum ama bize sunulan şartlara karşılık olarak yaptığım bir şey benim. 11 sınava girdim sadece 2. dönem yazılıları için. 7 8 ya da 5 6 tanesinde kopya çekmişimdir. Düzgün bir eğitim verilmezse ben de böyle yaparım. Kul hakkı derler buna da ama kimse demiyor ki özel liseye gidenlerin OBP'si çok çok daha iyi olacak şişirme notlardan dolayı. Biz kopya çekince kul hakkı derler, hiç kimseye eşit eğitim sunmayan bu sisteme "E ne yapalım biz" derler.

Ben de senin gibiyim. 2. dönem sınavlarım daha açıklanmadı ama 1. dönem ortalamam 86,35. gene iyi geldi. Keşke bundan bir düşük bir okul vardı ona gitseydim diyorum. Çok iyi bir Anadolu lisesine gidiyorum ve cidden çok zor. Sınav şeysi olarak 1 gün önceden çalışman düşük notların bir kısmını açıklar. Bunu sen de kabul ediyorsundur umarım. Hocaların hepsi öyle. Hele bizde 80 yaşında mı ne bir hoca var. Böyle bir eğitim sisteminde çok normal. Malum, ülke şartları da ortada. Yapabileceğimiz maksimum şey, ders çalışıp 12. sınıf sonrasında düzgün bir kağıt parçası almak. O kağıt parçası kalan hayatımızı belirliyor maalesef. Sonrasında üniversite. Orada biraz normaldir muhtemelen hayat. Özetlersem, ders çalışmak zorundayız. Yapamıyorum demişsin. Kopya çekebilirsin. Hani "kopya iyi bir şer mutlaka çek" demiyorum ama bize sunulan şartlara karşılık olarak yaptığım bir şey benim. 11 sınava girdim sadece 2. dönem yazılıları için. 7 8 ya da 5 6 tanesinde kopya çekmişimdir. Düzgün bir eğitim verilmezse ben de böyle yaparım. Kul hakkı derler buna da ama kimse demiyor ki özel liseye gidenlerin OBP'si çok çok daha iyi olacak şişirme notlardan dolayı. Biz kopya çekince kul hakkı derler, hiç kimseye eşit eğitim sunmayan bu sisteme "e ne yapalım biz" derler.

Çok haklısın.

Ben de senin gibiyim. 2. dönem sınavlarım daha açıklanmadı ama 1. dönem ortalamam 86,35. Gene iyi geldi. Keşke bundan bir düşük bir okul vardı ona gitseydim diyorum. Çok iyi bir anadolu lisesine gidiyorum ve cidden çok zor. Sınav şeysi olarak 1 gün önceden çalışman düşük notların bir kısmını açıklar. Bunu sen de kabul ediyorsundur umarım. Hocaların hepsi öyle. Hele bizde 80 yaşında mı ne bi hoca var. Böyle bir eğitim sisteminde çok normal. Malum, ülke şartları da ortada. Yapabileceğimiz maksimum şey, ders çalışıp 12. sınıf sonrasında düzgün bir kağıt parçası almak. O kağıt parçası kalan hayatımızı belirliyor maalesef. Sonrasında üniversite. Orada biraz normaldir muhtemelen hayat. Özetlersem, ders çalışmak zorundayız. Yapamıyorum demişsin. Kopya çekebilirsin. Hani "Kopya iyi bir şer mutlaka çek" demiyorum ama bize sunulan şartlara karşılık olarak yaptığım bir şey benim. 11 sınava girdim sadece 2. dönem yazılıları için. 7 8 ya da 5 6 tanesinde kopya çekmişimdir. Düzgün bir eğitim verilmezse ben de böyle yaparım. Kul hakkı derler buna da ama kimse demiyor ki özel liseye gidenlerin OBP'si çok çok daha iyi olacak şişirme notlardan dolayı. Biz kopya çekince kul hakkı derler, hiç kimseye eşit eğitim sunmayan bu sisteme "E ne yapalım biz" derler.

Hah yav sonunda bizi anlayan birisi çıktı.

Hocam özel liseye gidenler sadece şişirme not değil,soru ve cevaplarını bile veriyorlar.

Hocam özel liseye gidenler sadece şişirme not değil,soru ve cevaplarını bile veriyorlar.
Haksızlığın dibini yaşatıyorlar sonrada"( ERGENSİN)" ***** ergenim.

Problemlerim var işte çalışamıyorum, çalışsamda 80 üstü not yok babam bile benim fikirlerime saygı duymaz hale geldi. Sonra niye bıktın,yok ergensin.He ergenim. Yok komik hale düşüyormuşum. Anlayamassınki,anlamış gibi yapıp yorum yaparsın.Onun ordaki ruh halini nasıl anlıyacaksınki,ortamını nasıl bileceksin.Hocam kafana takma hep vardılar hep olacaklar.Bak ben takıyormuyum?takmıyorum. 2 şarkı dinliyorum kafamı dağıtıyorum.

Aynı sorunları yaşıyorum hayatım iyice ******* sardı ama napıcaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Al hocam dinle gaza gelirsin.

Diğer arkadaşlara seleniyorum,şarkılarla ilgil bir şey demeyin,acayip doluyum.

Son düzenleme:

Hocam özel liseye gidenler sadece şişirme not değil, soru ve cevaplarını bile veriyorlar.

Haksızlığın dibini yaşatıyorlar sonrada"( ergensin)" ***** ergenim.

Problemlerim var işte çalışamıyorum, çalışsamda 80 üstü not yok babam bile benim fikirlerime saygı duymaz hale geldi. Sonra niye bıktın, yok ergensin. He ergenim. Yok komik hale düşüyormuşum. Anlayamazsınki, anlamış gibi yapıp yorum yaparsın. Onun oradaki ruh halini nasıl anlıyacaksınki, ortamını nasıl bileceksin. Hocam kafana takma hep vardılar hep olacaklar. Bak ben takıyor muyum? Takmıyorum. 2 şarkı dinliyorum kafamı dağıtıyorum.

Aynı sorunları yaşıyorum hayatım iyice ******* sardı ama napıcaksın.

Al hocam dinle gaza gelirsin.

Diğer arkadaşlara seleniyorum, şarkılarla ilgil bir şey demeyin, acayip doluyum.

Hocam yasak değilse insta kullanıcı adını verir misin? Tam kafa dengi bir insansın.

Hocam kusura bakmayın ama herkes bu dönemden geçer. Sınavlara bir tek siz girmediniz, bak bende girdim, arkadaşlarımda girdi, üst sınıflar alt sınıflar girdi... Olay sizin kendinizi olgun sanmanız. Hayatı bu dönemde eğlencesine yaşamaya çalışıyor çoğu kişi. Kusura bakmayın ağır eleştireceğim. Oraya gitmiş ergen değilim, bunlar normaldir, yok şöyle demeyin yok böyle
Demeyin, zaten kimse takmaz, ne olduğumun farkındayım. Siz kendinize olgun görünebilirsiniz ama dışarıdan ben sizi gördüğümde olgunluğa dair hiçbir belirti göremedim. Olgun insan hatasını anlar tavsiye ister ve gerçekten bu tavsiyeler hayatını değiştirecekse bir saniye daha durmaz kalkar uygular. Kalk ve yeni kararlar almayı denemelisin çünkü bunlar senin hayatını güzelleştirecek

Son düzenleme:

Geri
Yukarı