Tüketici hakem heyeti başvurumdan ne zaman sonuç alırım?

muratakydn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

29.09.2020'de başvurumu yaptım ve o gün işleme alınıp, savunma ıstendi'ye döndü. Anakartımı MSI tamir edilemez diye geri yolladı. Yenisini almamı tavsiye etti. Ben de bunun üzerine başvurdum.

Sormak istediğim; hiç sonuç alan oldu mu? Sonuç nereden bize ulaşıyor? Sadece e-devlet üzerinden mi takip etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haziranda başvurduğum bir durum için Tüketici Hakem Heyetinden çıkan karar yaklaşık 5 ay sürdü. Telefonla arayıp sorunumun çözülüp çözülmediğini sordular, çözüldüğünü söylediğimde dosya kapatıldı. Çözülmemiş olsaydı uzama durumu olabilirdi. Korona döneminde aşırı yoğunlar gerçekten.

Merhaba arkadaşlar,

29.09.2020'de başvurumu yaptım ve o gün işleme alınıp, savunma ıstendi'ye döndü. Anakartımı MSI tamir edilemez diye geri yolladı. Yenisini almamı tavsiye etti. Ben de bunun üzerine başvurdum.

Sormak istediğim; hiç sonuç alan oldu mu? Sonuç nereden bize ulaşıyor? Sadece e-devlet üzerinden mi takip etmeliyim?
Durumla ilgili sonuç belirtmiş olduğunuz adresinize resmi sonuç evrakının yollanmasıyla oluyor. Ayrıca edevlet üzerinden de sonuç kontrol edilebiliyordur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı