Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Rehberi

Merhabalar ben 15-20 gün önce Vatan Bilgisayar'dan mağazadan RX 580 aldım. Kart sorunlu gözüküyor çok ısınıyor çok fan sesi çıkarıyor fps düşük dolu sorunu var. Bundan dolayı MSI servisine götürdüm kartınız gayet iyi çalışıyor diyerek geri verdiler Tüketici Hakem Heyetine şikayet etsem savunma isteyecekler. Sürecin nasıl işlediğini bilmiyorum.Yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bahsettiğin sıcaklık kaç derece? Valley Unigine ile 1080P Ultra teste sokar misin?

Savunmayı Vatan veya Msi servisten istiyorlar. E-Devlet Tüketici Hakem Heyeti sisteminden dilekçeni yazıyorsun. Dilekçene ek olarak bir pdf dosyası hazırlıyorsun. İçine cihazın fotoğraflarını, faturasını, servis formunu ekliyorsun. En önemlisi bu sorunu yaşayan bir çok insan var. Onları araştırıp sorunu olanların mesajlarını ss alıyorsun onları da yüklüyorsun. Bol bol fotoğraf, belge, ekran alıntısı (ss) ekle. Dosya boyutuna takılma, pdf büyük olacaktır onu da tarayıcıya pdf dönüştürücü yazıp ya da bilgisayara foxit pdf düzenleyici indirip pdf dosyasını küçültüyorsun. Sonuçlar 1 ay ile 2,5 ay içerisinde çıkıyor. Dilekçeni yollamadan önce buraya yaz yardımcı olalım.

Çok teşekkürler.

Benim de hali hazırda bir başvurum olmadığı için - eski başvurularım görünmediği için yönlendiremiyorum seni Dilersen ilgili ilçenin heyetini telefonla arayıp bilgi almayı dene, karara ulaşamadığını aktar.

Bir kaç gün geçsin istedim, görünür diye. Artık pazartesi heyete gideceğim ya da arayacağım. Sağolasın yinede.

Bahsettiğin sıcaklık kaç derece? Valley Unigine ile 1080P Ultra teste sokar misin?
Cevabınızı görmemişim sonra deneyeceğim
75 76 dereceye kadar çıkıyor ve sabit kalıyor o programla da 100 120 fps arası alıyor ekran görüntüsünü çekemediğim için böyle yazıyorum.
Fatura servis formu internetteki ss ler bunun dışında ekran kartının bilgisayardaki değerlerini vb. şeyleri de atmalı mıyım pdf olarak? @M Sarp

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…