Tüketici hakem karara bağlandı ve telbikat ne zaman bana ulaşır?

FatiHkıyak

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
✓ Gigabyte B450M S2H
✓ AMD RYZEN 7 2700 4.1GHz 2.NESİL
✓ Arctic Liquid Freezer II 240
✓ ADATA XPG GammixDDR4 3200MHz
✓ XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 8GB
✓ Adata SwordFish 500GB NVMe M.2
✓ James Donkey JD960 960GB
✓ Gigabyte M27F 27
✓Dark Guardian PRO (DKCHGRPRO)
Meslek
Serbest Meslek
İyi forumlar herkese, daha önce Sinerji bilgisayardan oyuncu monitör almıştım ancak ürün ölü pixseli çıkmıştı ve karşı taraf iade kabul etmiyordu. Ben de tüketici haklarına başvuru yaptım ve 1 ay geçti 27 Mayıs 2021 günü karara bağlandı yazıyordu. Ben bunu gördükten sonra 7 gün geçti ama interaktif vergi dairesinden sonuçları göremiyorum. Siteye henüz düşmedi sanırım, ve tebligat postası evime kaç gün içinde gelir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, ya da farklı şekilde nasıl görebilirim karar açıklamasını.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese, daha önce Sinerji bilgisayardan oyuncu monitör almıştım ancak ürün ölü pixseli çıkmıştı ve karşı taraf iade kabul etmiyordu. Ben de tüketici haklarına başvuru yaptım ve 1 ay geçti 27 Mayıs 2021 günü karara bağlandı yazıyordu. Ben bunu gördükten sonra 7 gün geçti ama interaktif vergi dairesinden sonuçları göremiyorum. Siteye henüz düşmedi sanırım, ve tebligat postası evime kaç gün içinde gelir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim, ya da farklı şekilde nasıl görebilirim karar açıklamasını.
Hocam yanlış anlamayın sorunuzun cevabını bilmiyorum lakin telbikat nedir ? Tebligat mı demek istiyorsunuz?

Hocam yanlış anlamayın sorunuzun cevabını bilmiyorum lakin telbikat nedir? Tebligat mı demek istiyorsunuz?

Yazım hatası olmuş :D fark etmedim. Sanırım modlar düzenlemiş.

Geri
Yukarı