Rehber Tüm Cihazlara Root Atma (ADB ve Magisk ile TWRP'siz!)

Bu yöntem garanti mi? Nasıl çalışıyor? Yani, biz ADB ile atarken boot.img dosyasını cihaza flaşlıyorduk. Kingo Root'un mantığı ne?
Garanti mi derken anlamadım. Cihazın garantisi varsa garanti dışı kalır. Kingo Root'un çalışma mantığını ben de bilmiyorum.

Garanti mi derken anlamadım. Cihazın garantisi varsa garanti dışı kalır. Kingo Root'un çalışma mantığını ben de bilmiyorum.

Brick olma ihtimali açısından dedim. Diyelim ki bozdu cihazı, sizin verdiğiniz yöntemle stock ROM'u flaşlasam yeter mi?

Hocam Casper VIA S8 tabletime hard reset atmıştım. Eski Google hesabını istiyor. Giriyorum ama kabul etmiyor. Aşağıda atla gibi bir sekme de yok. Nasıl düzeltebilirim? Root ile düzelebilir mi?

Hocam Casper VIA S8 tabletime hard reset atmıştım. Eski Google hesabını istiyor. Giriyorum ama kabul etmiyor. Aşağıda atla gibi bir sekme de yok. Nasıl düzeltebilirim? Root ile düzelebilir mi?
FRP kilidi sorunu var anladığım kadarıyla hocam. Şunlara bakmanız işinize yarayacaktır.

Hocam ben bir şey soracaktım, şimdi ben GM8 cihazıma bir ROM portlamak istiyorum internette de bunun hakkında 1 2 kaynak buldum lakin portlayacağım cihazın işlemcisiyle benim cihazımın işlemcisi aynı olmak zorundaymış. E GM8'in işlemcisini kullanan çok çok az telefon var ve bu telefonların Androis sürümleri 8'i geçmiyor. Ne yapmalıyım?

ROM portlamayı ve TWRP portlamayı çok kez denedim 100'den aşağı denemem yoktur hatta TWRP için. Genelde hüsrana uğrattı, Recovery'yi bozdu her şeyi baştan yapmak zorunda kalmıştım. LineageOS kurabilirsin. Gördüğüm en iyi Saf Android hissini veren ROM.

GM8 için ne kadar ROM varsa hepsini denedim. HavocOS'den tut MIUI'a kadar. Hepsinin illaki bir eksiği oluyor. Hüsrana uğratrsın veya uğraştırsın umrumda değil Recovery'yi bozarsa da TWRP yüklesem olmaz mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…